Anasayfa / Hamile Kalmak için İncir Kürü

Hamile Kalmak için İncir Kürü

Hamile Kalmak için İncir Kürü
İbrahim Saraçoğlu’dan Yumurta sayısı yeteri kadar meydana gelmediği amaçlı gebe kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak gebe kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:
Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içerisine onbeş-onaltı tane kuru inciri eklenerek yirmi dk ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dk dolduktan ardından ılıması amaçlı bekleyin. Ilıdıktan ardından süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dk öncesinde aç karnına amaçlı.
Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün bitirdiği süre yedi gün ara verilir. Toplam uygulama müddeti kırkiki gün olmalıdır.
Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her defasında gündelik olarak hazırlanması gerekmektedir.
Kuru incirleri ikiye kestikten ardından kaynamakta meydana gelen suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, öncesinde soğuk su altında yıkadıktan ardından ilave edin.
Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak amaçlı kullanmak isterseniz:
Önce kuru incirleri 6 dk kaynattıktan ardından içerisine ortada boyda,kıtır ve gevrek bir havucu dilimleyerek içerisine atarak 4 dk daha kaynatın. Bu biçimde hazırlandığında yumurtaların pratik çatlamasına destekçi olacaktır.
Bu kürün etkisini artırmak amaçlı yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dk öncesinde yiyin.Bunu haftada 4 defa bir daha edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Dalyan Köfte Tarifi

Dalyan Köfte Tarifi İçingereken Malzemeler 1 kilogram dana kıyma 2 adet soğan(rendelenmiş) 1 su bardağı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir