Anasayfa / HABER MAGAZiN / Güzelliğin ipuçları

Güzelliğin ipuçları

guzellik-sirlariKadınlar çok az çabayla güzelliğini katlayabilir. Aşağıdaki her kadının en iyi isteyen dikkat gereken en güzel ipucu. Bir günde en az 2 litre su tüketmelisiniz. Su cildinizi sulu tutmak yardımcı olur. Ayrıca metabolizma ve sindirim sistemi de dahil olmak üzere iyi sırayla vücudunuzun tutmak, yardımcı olur ve vücudun toksinler floş yardımcı olur. İçme suyu için iyi dış güzellik, iç gibi.
Yeterince uyu. Bile modeller bu süre yüz ve sebze yeme ve çok fazla kahve içme ile mümkün olabilir eğer yeterince uyku alamadım, sonra da bunun için onların görünüyor ödeme belirtilir. Yetersiz uyku kilo alımı, hipertansiyon bir risk faktörü olarak, gösterilmiştir ve tipi-2 diyabet. Ve eğer yeterli’s, cildinizi de sahip olacaktır. Vücudumuzun kullanmak ölü deri geri zamanı uyku; eğer yeterince bu alamadım, cildinizin soluk ve gri görünür ve muhtemelen gözlerini altında siyah daireler alırsınız. Bu hiçbir güzellik uykusu adı değil!
Çok uzun güneşte harcama yapmayın. Bu kolay yapılması daha söyledi pek çok şey var. Tüm güneş olumlu connotations ile, kabul etmek bu zararlı olabilir zordur. Ne zaman, her zaman en az 30 SPF (güneş koruma faktörü) bir güneş giyim ve Pazar zaman herhangi bir önemli uzunluğu geçirmektir. Sonra size güneşte oldum Ve her zaman cildi nemlendirmek. Bir güneş bir işareti cildinizin hasar olmasıdır unutmayın. Ve erken yaşlanma iyi bakmak hiç var!
Sigara içmeyin! Mat, yorgun cilt, çabu kırışır; sarı diş; nikotin ile ıslanmış parmakları ve faul kokulu nefes yalnızca bir sigara içmenin etkileri az. Sigara Çıkma bir güzellik kendisi verebilir bir kadın artırmak numarasıdır.
Sağlıklı ve çeşitli beslenme yiyin. Beslenme Sağlıklı bir diyet sadece nerede ağırlığı ilgili önemli değildir; deri, gözler, dişler, çivi ve saç tüm gıdalar besin zengin yararlanabilir. Sen ürünlerinde bir servet harcamak için bu saç parlaklık iddia yapacaktır; besinlerde zengin Omega-3 yağ yapabilir gerek yok! Koyu yeşil sebzeler, keten tohumu yağı ve orkinos ve uskumru balığı gibi tüm (gibi parlak saç baş vermek için bir ağırlık bu gıdalar içeren nispeten düşük kalori verilen kaybı diyeti herkes için iyi olmak) yardımcı olabilir.
Düzenli egzersiz alın. Sadece düzenli egzersiz vücut yardımcı olacak iyi görünüyorsun, ama bu da daha fazla oksijen ve cilt hücreleri için beslenme sunacak kan dolaşımını iyileştirir. Egzersiz bir spor salonu yapılması, ya sahip değildir – bir canlandırmak 20 dakika her gün yürüyerek kan pompalama almak ve sonuçları teslim yeterlidir.
Dikkat et alkol alımını. Sırasında alkol yoksa tamamen bu akıllıca o da Deri bırakabilirsiniz susuz, mat ve kabarık görünümlü çok hatırlamak kaçınılması gerekir. Ayrıca zehirli tarafından bırakabilirsiniz ürünleri vücudun erken yaşlanmaya neden içindedir (taşıdığı kalori – kırmızı şarap bir cam belirtmeyi değil) yaklaşık 100 kalori vardır. Tek cam şimdi tekrar belki en iyi güzellik ucu nereye alkol ilgili’s.
Bu o güzelliği hatırlar bir bilge kadın ile başlar. Doğru yerden başlayın ve güzel çaba ve yaygara en az ile bakabilirsiniz.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir