Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Göz Makyajını Doğal Yolla Temizleyin

Göz Makyajını Doğal Yolla Temizleyin

Göz makyajı genelde özel günlerde biraz ağır yapılabilmektedir. Ağır göz makyajlarının çıkarılması ise bir hayli zaman alan bir uygulama süreci gerektirmektedir. Normalde göz makyajını temizlemek için makyaj temizleyici mendil veya makyajı temizleyen losyonlar kullanılmaktadır. Bazı düşük kalitedeki göz makyajı temizleyicileri, göz çevresinde yağ bezesi oluşumuna da neden olabilmektedir. Bu durumda ya kaliteli göz makyajı temizleyicileri kullanılmalı veya aşağıda yapılışı ve uygulanışını sizlerle paylaşacağımız doğal göz makyajı temizleme losyonu uygulaması yapılmalıdır.

Elbette bitkisel yağlarla da doğal göz makyajı temizleyicisi formülü yapmak mümkündür. Bu sayede hem göz çevresini temizlemiş hem de göz altı torbaları, göz çevresi kırışıklıkları ve kaz ayağı gibi cilt sorunlarını da doğal yollarla tedavi etmiş olursunuz.

Doğal Göz Makyajı Temizleyicisi İçin Gereken Malzemeler:

* 1 yemek kaşığı hint yağı
* 1 yemek kaşığı zeytinyağı
* 2 yemek kaşığı kanola yağı

Doğal Göz Makyajı Temizleyicisinin Uygulanışı: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra hava almayan bir şişeye koyun.

Makyajınızı çıkarmak için yumuşak bir kağıt mendil veya pamuk yardımı ile bu yağdan gözünüzün çevresine sürüp makyajınızı çıkarın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesinin bilmediğiniz bir çok faydası var. Her yerden çok ucuza temin edebileceğiniz bu sirke ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir