Anasayfa / CiLT BAKIMI / Göz Altı Şişlikleri

Göz Altı Şişlikleri

Göz Altı Şişlikleri
Düzenli uyuyun

Her zaman 8 saatlik itinalı uyku , göz sağlığınız amaçlı faydalı olur; her akşam benzer saatlerde uyumak gözlerinizi dinlendirir . Zaman içinde ise 5 gün 10 dakika göz dinlendirmesiyle ek olarak gösterişli gözlere kavuşabilirsiniz .

Göz kremlerinden destek alın

Göz çevresi kuru bir yapıya sahiptir . Göz altı şişliklerini engellemek amaçlı özel nemlendirici kremler kullanmalısınız . Bu kremler yardımı ile , göz çevreniz parlak ve işlek bir görünüme kavuşur .

Dengeli hayat stiliniz olsun

Göz altındaki şişlik ve morluklar , bir gece döneminden önce edinilen içki , fazla kafein kullanımı , uykusuzluk , PC en başında geçirilen uzunca süre , baskı benzeri nedenlerle ortaya çıkarken , bazılarımızda genetik nedenlerden de kaynaklanabiliyor . Bu yüzden aynada sevimsiz görüntülerle karşılaşmak istemiyorsanız , tedbirli davranmaya itina gösterin .
Doğal yöntemlere başvurun

Göz çevrenizi canlandırmak amaçlı salatalık dilimlerini 15 dakika gözünüzde bekletebilirsiniz . Bununla Birlikte ayda bir gün 2 defa badem yağı içerir natürel kremlerden yararlanabilirsiniz .

Temiz olmasına itina gösterin

Her akşam yatmadan döneminden önce göz makyajınızı mutlak temizlemelisiniz . Tersi halde , erken uyandığınız rimel ya da far kalıntılarından ötürü hoş olmayan gözlerle karşılaşabilirsiniz

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir