Anasayfa / HABER MAGAZiN / Gençler Odası dekorasyonu

Gençler Odası dekorasyonu

Ev dekorasyon yapmak için bir eve ihtiyacımızın olduğu fikri yavaş yavaş yıkılırken geçlerde bunun farkına varmaya başladılar. Gençler artık kendi gelecekte olacak evlerinin hayallerini kurmaktansa kendi odalarının dekorasyonu ile daha çok ilgililer. Bunun dışında kendin yap fikilerine daha sıcak bakıyorlar. Son zamanların en popüler ürünlerinden olan palet mobilyalar daha çok gençler tarafından tercih ediliyor. Örneğin; genç odası dekorasyonu için çok fazla para harcamak yerine palet masa yaparak ihtiyaç duydukları masayı kendileri yaparken bütçelerine binen yükü de azaltmış oluyorlar.

 

Genç odası için küçük bir odada kalıyor olabilirsin bu durumda odayı gereksiz eşyalar ile doldurmak yerine en çok ihtiyaç duyulan ve modüler mobilyalar tercihe ederek mevcut alanı verimli kullanma yoluna gidilebilir. Genç odası dekorasyonu için bir temaya ihtiyacınız olacaktır. Müzik, film, resim, futbol, uzay ya da bir oyun olabilir bu tema. Bu kısım tamamen sizin zevk ve tercihleriniz ile ilgili bir durum. Bu temalardan bir tanesini seçerek kendi sevdiğiniz görseller ile süsleyerek dahi çok şık bir genç odası dekorasyonu yapmış olabilirsiniz. İllaki bir temaya bağlı kalıp kendinizi sınırlandırmanıza gerekte yok hem müziği sevip hem de futbolu seviyor da olabilirsiniz. Bu durumda bunları karıştırmak yerine farklı köşeler seçerek o köşelere kendine has müzik köşesi veya futbol köşesi gibi dekore ederek karışık ve kafa karıştırıcı bir dekorasyon yerine iki farklı dekorasyon yaparak farklı bir genç odasına sahip olabilirsiniz. Bir köşede duvarda futbol topu, formalar, tuttuğunuz takım ve sevdiğiniz futbolcular asılı iken diğer duvarda bir gitar, eski yıllara ait albümler, posterler ve sevdiğiniz sanatçılara ait resimler asabilirsiniz. Sizde kendi beğenileriniz ve hobilerinize uygun olarak bu doğrultuda çok şık ve modern bir genç odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir