Anasayfa / HABER MAGAZiN / Genç Görünmenin Sırlarını öğrenin

Genç Görünmenin Sırlarını öğrenin

genc-gorunmekDüzenli beslenme, egzersiz  zayıf ve diri görünmek , gelişen kozmetik ürünler hiç kuşkusuz gençlik yıllarımıza dönmemizi sağlıyor. Ama gardırobumuzu yenilemediğimiz sürece gerçek yaşımızı da gizleyemeyiz. Klasik  terciklerinzile genç görünemessiniz.  Giyimde yapılacak  değişiklikle genç görünmek elinizde

1- İyi bir  jeans pantalon  ihtiyacınız var

Bu sezonun modası çok dar , gri renkte ‘Kate Moss’ jeanleri olsa da mutlaka ‘skinny’ modeli tercih etmek zorunda değilsiniz. Yine de giydiğiniz jeanin, koyu yıkamalı, dar paçalı, düşük belli ya da boru paçalı olmasına özen gösterin.

2- Saçınızı at kuyruğu yapın

Genç, neşe dolu, küstah gösteren at kuyruk modasına siz de uyun… Böylece yüz gerdirmeye ihtiyacınız kalmaz?

3- Göğüsler dik ve  yukarı olmalı

Zamana karşı koymak kaçınılmaz. Ancak hileli kıyafetlerle de yaşınızı saklayabilirsiniz. Göğüsleriniz sarkmaya başladıysa dikleştiren sutyenlerini ya da kalçayı toparlayan iç çamaşırlarını unutmayın… Doğru seçimle yıllar öncesindeki gibi çekici görünebilirsiniz.

4- Bir moda akımını takip edin

Kalın tayt çorap giymekten ya da erkek şapkası takmaktan çekinmeyin. Ama her moda akımına da körü körüne uymayın. Özellikle orta yaşlarda moda kurbanı olarak anılmak, sizi komik duruma düşürebilir. Sezonun trendlerinden size uyanı seçin.

5- Güzel bir elbise giyin

Hiçbir şey kadınsı bir elbiseden daha seksi olamaz. Üstelik birkaç sezondur elbise modası var. İsterseniz üzerinize küçük bir hırka alabilirsiniz.

6- Modayla eğlenin

Eğlenirken de cesur olun. Desenleri karıştırarak giyinin ya da canlı renkler tercih edin. Klasik bir polo tişörtle punk bilezik takın. ‘Bu yaşta giyemem; bana olmaz,’ gibi düşünceleri bir kenara bırakın!

7- Uzun ve zayıf

Kıyafetlerinizi seçerken bazı hilelerle uzun ve zayıf görünün. Örneğin dar bir jeanin üzerine giyeceğiniz bol bir bluz ve altına topuklu botlarla gençlik yıllarındaki gibi ince ve uzun görünebilirsiniz…

8- Çantanız konuşsun

Her sezonun öne çıkan tasarım çantası olsa da, siz klasik bir taneye yatırım yapın. Hermes Bikrin, Mulberry Roxanne, zincir saplı Chanel gibi çantaların modası

9- Dudaklarınız parlasın

Makyaj uzmanları yaş ilerledikçe az makyajın daha doğru olduğunu söylüyorlar. Siz de bu kurala uyun ama dudak parlatıcısından da taviz vermeyin. Her yerde kullanabileceğiniz parlatıcıyla

10- Ayakkabı önemli

Rahatlık tabii ki önemli ama rahat diye her kıyafetin altına beyaz spor ayakkabı giymek olmaz! Şık bir stilettoyu jeanle giyerek de seksi olabilirsiniz.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

2020 Babet Ayakkabı Modelleri

2020 Babet Ayakkabı Modelleri Sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle babet ayakkabı modelleri yerini oxford tarzı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir