Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Genç Anne Olmak

Genç Anne Olmak

Genç Anne Olmak

Genç ana olanların büyük sorunudur yetki kuramama,, toleransının çok , otoritesinin ise ek olarak az olmasını eşliğinde getiriyor.

Küçük yaşta ana kalan kadınlar , çocukları ile dostluk ilişkileri ek olarak çok oldu . uzman kişiler bu hali böyle açıklıyor.

Çocuk ve ana birbirleri ile çok fazla olayı paylaşacaklardır ve dolayısıyla sırdaşlık doğacaktır. Bu vaziyette annenin yetki kurması zorlaşır, çocukla ana aralarında jenerasyon farkının oluşmasına ne sebeple olacaktır. Genç jenerasyon farkını anlamaz ve dolayısıyla yetki ile baş edemeyebilir, değişik ortamlarda ahenk zorluğu çeker.

Bu arada annede zorlanıyordur, yaşı dolayısıyla şuan için kendisinin görevlerin alamamıştır. Bir Yandan üst kısmına bir çocuğun sorumluluğu altında ezilebilir.
Genç annelerin bir problemi da bebeği dosdoğru besleyememesidir. Bu durum ileriki yaş grubundaki beslenme sıkıntıları ile karşılaşabilir.
Genç ana olmanın avantajları da vardır, Genç Ergen ergen ana ek olarak enerjik olabilir onun fizyolojik ihtiyaçlarına kolay bir şekilde karşılık verir. Devamlı Olarak alaka gösterir, huzurlu anlar yaşatır çocuğa.
İletişim harika olabilir , birlikte büyüme bir acıdan, doğruyu da birlikte arama yolu bulunabilir . Ergenlik dönemlerinde, ek olarak rahat kontak ve empati oluşturulması durumundan hoş bir avantajdır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Aşk Testi

Aşkıda derecelendirebilirmiyiz acaba. Peki bu neye göre belirlenir? Beraber olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz sizi ne kadar sevdiğini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir