Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / GELİNLİKLERDE ARANAN ÖZELLİKLER

GELİNLİKLERDE ARANAN ÖZELLİKLER

2012 gelinlik

            Bir evetle şekillenen yeni hayatlar bu kararlarını çok özel bir davetle sevdiklerine duyurur ve düğün günü denen bu davetin en gaz alıcı kadınları en güzel gelinlikler içerisinde yer alan gelinler olmaktadır. Her genç kız kendi düğününün kraliçesi olmak ister, hatta düğün tarihinden aylar öncesinde gelinlik modelleri belirlenir ve dikimine başlanır. Aslında bu bir bakıma doğru bir davranıştır. Düğün telaşının yaşandığı günlerde gelinlik seçimi yapmak ve özellikle diktirmek oluşabilecek sorunlar nedeni ile yetişmeyebilir.

Ten renginize, kilo ve boy oranlarınıza göre modeller seçmeli ve özellikle düğün mekanına uygun gelinlikler seçmekte çok önemli olmaktadır. Seçtiğiniz modelin provalarında mutlaka ayakkabılarınızı ve iç giyim eşyalarınızı da götürmek çok önemli olacaktır. Provalarda yürümenin yanında dans ve oturma gibi farklı denemelerde yaparak gelinlikte oluşabilecek duruş bozukluklarının giderilmesi sağlanmalıdır.

Model olarak straplez gelinlikler yaz gelinleri için hoş bir seçim olabilir, mevsimlerin duruma göre üzerine şık bir bolero kullanılabilir. Diz üstüne kadar dar gelen modellerin bu kısımdan sonra tüllerle kabartılması da modern seçimler arasında yer alabiliyor. Sırt dekolteli gelinliklerde uzun kollu modeller tercih edilebilir ve etek uçlarına kadar kullanılan dantel detaylar gelinlere zarif bir kuğu edası katabilir. Bununda tüllerin belden üst kısımlarda başlayan modeller de bulunmaktadır. Bu modellere ve çok daha fazlasına adresinden ulaşabilir ve sizi yansıtan çok özel modellerle düğününüzün en göz alıcı kadını siz olabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir