Anasayfa / YEMEK TARiFLERi / Gelin Annesine Elbise Fikirleri

Gelin Annesine Elbise Fikirleri

 

Çocuklarınızın en mutlu ve özel gününde ne giymek istediğinize hala karar veremediyseniz sizler için hazırladığımız birbirinden şık gelin annesine elbise fikirlerinizi inceleyebilirsiniz. Düğünün en şık kadınları arasında yerinizi almanızı sağlayabilecek olan fikirleri sizlerle paylaşıyoruz.

Valide Sultan

Düğün organizasyonunu bir balo salonunda yapmayı düşünüyorsanız şanslı sayılırsınız. Düğün konseptine uygun özelliklere sahip gelinlikler seçerek ve şık aksesuarlar kullanarak prens ve prensesin annesi olduğunuz tüm misafirlerinize en uygun şekilde gösterebilirsiniz.

Pozitif Anneler

Kır düğünlerinde rahat giyinmek çok önemlidir. Eğer bir kır düğünü planlıyorsanız bu özel günde şık ve sade gözüken kıyafetleri seçmelisiniz. Örneğin tek parça olan askılı ipek elbise veya ketenden yapılmış bir abiyeyi çiçekler ile süslenmiş topuz saç modeli ile birleştirebilirsiniz.

Kısa Elbiseler

Vücut ölçülerinize güveniyorsanız gelin annesine elbise tavsiyelerimiz arasında yer alan kısa ve mini elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Trendlere göz atarak yeni modaya uygun olan kısa elbiseleri çocuklarınızın düğününde giyebilirsiniz. Diz üstü hizasında olan bir abiye ve ipek şal ile birlikte kullanacağınız elbiseniz tam sizler için olabilir.

Genç Ruhunuzu Yansıtın

Kayınvalide olmaya doğru adım atıyor olmanız sizin yaşlandığınız anlamına gelmeyebilir. Çocuklarınız ile önünüzde olan bu yeni hayata en şık şekilde gençliğinizi yansıtabileceğiniz sıcak renkli elbiseler ile adım atabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarında en şık şekilde varlığınızı gösterebilmek istiyorsanız adresini mutlaka ziyaret ederek yeni fikirlere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Süt Helvası Tarifi

Bu gün Bursa’nın düğünlerde en sık yapılan tatlısı Süt Helvası tarifini vereceğiz. Tatlı 6 kişilik ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir