Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Fibrokist için brokoli kürü

Fibrokist için brokoli kürü

Fibrokist için brokoli kürü
Genel olarak her iki kadından birisinin göğsünde Fibroadenom ( Fibrokist ) oluşmaktadır .

Oluşan fibrokistlerin giderilmesinde 21 gündelik Brokoli Kürü tamamlayıcı iyileştirme yöntemi olarak mükemmeldir .

Hazırlanması: 1/2 litre kaynayan suyun içerisine 200 gram kıtır brokoli koyun ve beş dk haşladıktan ardından ocaktan alın ve ılıdığı süre süzün .

Uygulaması: Elde ettiğiniz brokoli suyunun yarısını erken kahvaltısından öncesinde öbür yarısını da öğle yemeğinden yirmi dk öncesinde için . Haşlanan brokoliyi yemeniz gerekmez .
Bu kürü uyguladığınızda Göğsünüzdeki ağrıların ve fibrokistlerin ağır ağır yok olduğunu görebilirsiniz .

Ancak Brokoli kürü uyguluyorum diye şüphesiz hekim kontrol ve tekliflerini ihmal etmeyiniz . Gerekirse 21 gündelik bu kürü 1 hafta ara verdikten ardından tekrar edin .

Dikkat 1: Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız . Satın alacağınız brokolinin kıtır ve diri olmasına dikkat ediniz . Sararmış meydana gelen brokoliyi satın almayınız . İhtiyacınız meydana gelen yirmibir gündelik brokoliyi 200 belediye 250 gramlık porsiyonlar halinde derin dondurunuzda saklayabilirsiniz .
Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez . Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir . Bu nedenle ihtiyacınız meydana gelen yirmibir gündelik brokoli miktarını stoklamanızı öneririm .
Dikkat 2: Bu kürü uygularken , kahve , çikolata , ceviz ( tazesi veya kurusu ) , portakal ve portakal suyu , kıtır beyaz üzüm tüketilmemelidir .

Dikkat belediye 3: Göğüste teşhis edilen Fibroadenom ” solid kitle ” olarak tanımlanmış ise , brokoli kürü göğüste bulunan solid belediye kitle üzerinde etkili değildir . Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir . Yani , kist olarak tanımlanmış olması gerekir .

Eğer , hekiminiz göğüsteki fibroadenom’u kist veya kistik yapı olarak tanımlamış ise , bu taktirde brokoli kürünü uygulayabilirsiniz .

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesinin bilmediğiniz bir çok faydası var. Her yerden çok ucuza temin edebileceğiniz bu sirke ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir