Anasayfa / Ev ve Dekorasyon / Farklı tasarımlarda ithal duvar kağıtları

Farklı tasarımlarda ithal duvar kağıtları

ithal-duvar-kagiti-18

Her devirde modasını koruyan ama devrine görede farklı farklı tasarımları bünyesinde ihtiva eden duvar kağıtları bu senede evlerde dekorasyon konusunda ki önemini devam ettireceğe benziyor. Özellikle kore ve almanyadan ithal kağıtlarda 2015 in tasarım çizgileri yer almaktadır. Evinizin en güzel köşelerini ve salonlarınızı renklendirmek için birbirinden güzel duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Daha sonradan boyanabilme özelliğine sahip modeller ile renkden sıkıldığınızda renk değişikliği yapabilirsiniz, bu sayede senelerce aynı renge sahip bir oturma odasından kurulmuş olursunuz. Duvar kağıdı kullanım alanları olarak: salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası ve mutfaklar revaçtadır. Yine salonun tamamı yerine bir kısmında da duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Renk seçimi olarak bu sene pastel gri ve gül kurusu tonları , bordo ve sarı kahverengi tonları uygulayabileceğiniz renkler arasında önde gelmektedir.
Birbirinden güzel ithal duvar kağıtları sipariş verebileceğiniz web sitesi adresi Şirket Ankara ve tüm Türkiyeye gönderim yapmaktadır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Nevresim Takımı

İnternetten alış verişin hızla arttığı bu dönemde artık her ihtiyacınızı sitelerden karşılayabiliyorsunuz.  En ufak ev ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir