Anasayfa / SAĞLIĞIMIZ / Evde Diş Beyazlatma

Evde Diş Beyazlatma

Halk arasında diş beyazlatma olarak bilinen bleaching yöntemi dışında evdede doğal yollarla bir beyazlık sağlayabilirsiniz. Ama tabiki lazer gibi etkili olmaz. Nedenine gelince bazı kişilerin diş rengi daha sarımtıraktır. Bu kişiler sadece lazer yöntemiyle rengini beyaza döndürebilir. Doğal yöntemle en fazla doğal rengine kavuşur buda en sağlıklı olanıdır. Diş beyazlatması yapan kişinin işlem sırasında ve sonrasında dikkat etmesi gereken şeylerin tamamına yakını doğrudan kişinin kendisinin evde uyguladığı ev tipi beyazlatma yöntemini ilgilendirir.Bizde bu sayfamızda sizlere evde diş bayazlatmak için izlere önerilerilerimiz olacak.

Evde diş bakımı diş beyazlatmak istiyorsanız önerilerimize mutlaka kulak verin Bembeyaz dişlerinizle, kendinize güvenerek gülümsemek istiyorsanız bitkisel yöntemlerle evde diş beyazlatma önerilerimizi uygulayın!…

Evde Diş Beyazlatma

Dişlerinizi, karbonat içerikli bir diş macunuyla günde 2 kez ve en az 2 dakika boyunca fırçalayın ve diş ipi kullanın. Eğer çok fazla kahve ve sigara tüketiyorsanız; size özel üretilmiş diş macunlarını tercih edin ve sabah-öğle-akşam olmak üzere günde üç kez dişlerinizi fırçalayın.

Diş etlerinizi güçlendirmek; hem sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı olur hem de diş eti kanamalarını önler. Diş etlerinizi zeytinyağı ile ovarak iki dakika bekletin.

Marketler ya da aktarlardan satın alabileceğiniz, yaprak haldeki adaçayını; ezerek toz haline getirin. Haftada 1 kez adaçayı tozunu hafif ıslatılmış diş fırçası üzerine alıp dişlerinizi fırçalayın.

Mevsim uygun olduğunda bir adet çilek; dişlerinizi beyazlatmak için harika bir yöntemdir! Bir adet çileği çatalla ezip püre haline getirin ve hafif ıslatılmış diş fırçası üzerine alıp dişlerinizi fırçalayın. İşlemi günde 1 kez yapın.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

mediglobaltour

Yurtdışından Türkiye’ye sağlık turizmi! Mediglobaltour

  Almanya Dortmund merkezli kurulan Mediglobaltour şirketi, Nermin Duman önderliğinde 3 yıl önce faaliyete geçmiştir. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir