Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / En yeni gelinlik modelleri

En yeni gelinlik modelleri

Düğün hazırlıklarının vazgeçilmez detayı, gelinlerin en heyecanlı provaları olan gelinlikler bu yılda yine göz kamaştırıyor.arasında en çok dantelli ve prenses gelinlikler dikkat çekmektedir.

Göğüs Gelinlik ve Abiye gelinlik modelleri bölgesinden omuz ve sırta taşınan dantel modelleri ile gelin adaylarının en çok tercih modeller arasında yer almaktadır. Kataloglarda yer alan modellerden 2020 prenses gelinlik modelleri yine çok dikkat çekenler arasında yer almaktadır. Tıpkı prenses resimlerindeki elbiseleri andıran belden kabaran tüllü modelleri ile gelin adayları düğünlerinden adeta prensesleri andıracak. En yeni gelinlik modelleri olarak arama yaptığınızda karşınızda yine yılın en güzel gelinlik modelleri çıkacaktır. Bu yıl gelinliklerde kırık beyaz ve tam beyaz hâkim olmaktadır. Taşlı ve dantel detayları ile gelinler masumiyet içeren bir güzellik sunmaktadır. Gelinliklerde daha çok üst bölümde inciler yer almaktadır. Arkada inci düğmelerin yer aldığı gelinlikler ise gelin adayları tarafından oldukça beğenilmektedir.

2020 gelinlik modelleri

Gelinliklerin vazgeçilmez parçası olan duvaklarda ise gelinlik modelleri bu yıl patlak duvak ve yine her kızın hayalinde olan uzun duvaklar moda olmaktadır. Özellikle patlak duvaklar sırt dekoltesine sahip veya sırtında dantel ve güpür içeren gelinliklerde tercih edilmektedir. Sırtında inci düğmeler olan gelinliklerde özellikle çok zarif duran patlak duvaklar oldukça şık durmaktadır. Gelinliklerde yer alan ışıltılar ve danteller bu yıl gelinliklerin etek bölümünde simetrik bir şekilde yer almaktadır. Bu detay gelinliklere ihtişam katarken gelinleri de oldukça zarif göstermektedir. Gelin adayları bu yıl sade gelinlikler tercih ederek masum güzelliklere sahip olmaktadır.

Yine her zevke ve fiziğe uygun modelleri ile vitrinlerde ve dergilerde yerini alan en güzel gelinlik modelleri ile tüm gelin adayları bu yılda göz kamaştırıyor ve bu yılda oldukça zarif ve masum oluyorlar.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir