Anasayfa / HABER MAGAZiN / EN İYİ HUGO BOSS KADIN PARFÜMLERİ

EN İYİ HUGO BOSS KADIN PARFÜMLERİ

BOSS WOMAN: 2000 yılında Hugo Boss kadın parfümleri ailesine katıldı. Planlanmış veya aniden ortaya çıkan bir parti veya organizasyon için her türlü uygun olacak şekilde tasarlanmış bir koku. Etrafına çiçek kokuları ve temizlik yayan bu parfüm yarattığı etkiler ile yaz ayları ve sonbahar ayları için en uygun parfümlerden birisi durumunda. Olgun ama kadınsılığını hala bünyesinde barındırmasına sebep olan meyve çiçekleriyle dolu bir aroması var. Bu çağdaş aromanın açılış aroması kayısı ve mangonun oluşturduğu eşsiz bir meyve alaşımıdır. Bunun altında yer alan sandal ağacı ve sedir ağacı aromaları, parfümü gerçekten sıcak ve çekici yapan etmenlerdir.

BOSS FEMME L’EAU FRAICHE: İşyerinizden arkadaşlarınızla eğlenmek için dışarı çıktığınızda da,  en yakın kız arkadaşlarınızla günlük takılmalarınızda da kalitenizi ve seçkinliğiniz ortaya rahatça koyabileceğiniz bir parfüm olan Femme L’Eau Fraiche, farklı elementlerin uygun karışımlarıyla dikkat çekiyor. Parfüm, üst notadaki mandalina, portakal ve meyve özlerini, ağızları sulandıran bir tatlı aromayla birleştirerek içine yumuşaklığına yumuşaklık katan ferahlık ekliyor. Bu elegant parfümün tam kalbinde yer alan ve inanılmaz kadınsı bir aroma olan Madagaskar yasemini, auranıza zevk sahibi ve baş döndürücü bir etkide bulunuyor. Temel notasındaki amber ile teninizde rahatlatıcı ve etkili bir kokunun yerleşmesini sağlıyor. Kalıcılığı konusunda hiçbir şüphe yok; sabah sıktığınız andan itibaren akşama kadar etkisini kolayca kaybetmeyebilir.

BOSS XX: Bütün bakışlar sizin üzerinizde toplandığında, başkalarının sizin için hissettiği hayranlığı sizin de kendiniz için hissetmenize sebep olabilecek bir koku. Dalından yeni koparılmış meyvelerin tazeliğine benzer tazelik hissi veren, mandalina, portakal ve kuş üzümünden oluşan üst notada ferah ve meyveli bir koku ortaya çıkıyor. Yasemin ve gül çiçeklerinin şekillendirdiği orta nota, yumuşak ve rahatlatıcı çiçeksi özler ile dolu. Direkt olarak duyulara etki ederek sakinleştirici etkiler yaratabilir. Kokuya bir sıcaklık ve sakinlik veren misk, amber ve sandal ağacı aromaları en temelde yer almakta. Ferah notalarla başlayıp, hafif ve sıcak notalarla biten bu parfüm, her gün kullanım için gayet uygun bir aday.

BOSS ORANGE: Portakal, canlılığıyla ve parlaklığıyla kesinlikle sizi yenilenen enerjiyle ve güç ile doldurabilen bir meyvedir. Bu meyvenin kendisinden esinlenerek üretilmiş olan Hugo Boss Orange, modunuzu yükseltecek, özgüveninizi en yüksek binaları yanınızda cücelermiş gibi gösterecek ölçüde arttıracak bir koku. Üst notalarda yer alan tatlı elma ve portakal kabuğu, sadece içinde neler olacağının bir ön izlemesi şeklinde. Onun altında beyaz çiçeklerin ve portakal çiçeklerinin eşsiz karışımı inanılmaz güçlü bir pozitiflik kazandıracak. En alt notada yer alan sandal ağacı ve zeytin ağacı kesinlikle yumuşaklık sağlıyor. En sonunda soluduğunuz havaya büyük bir pozitiflik ekliyor.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir