Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Elmira İnalın Hastalıklar İçin Şifalı Çözümler

Elmira İnalın Hastalıklar İçin Şifalı Çözümler

Dr Elmira, ağrılar için şifalı yağ hazırlama, bağırsak parazitlerini dökme, kabızlığa etkili çözüm ve mantar için bitkisel önerilerini anlattı.Bizde budeyerli bilgileri siz okurlarımızla paylaşıyoruz.

AĞRILAR İÇİN : Kekeik yağı, andız yağı, biriye yağı, papatya yağı, eşit oranlarda karıştırılıp bel, boyun, diz gibi ağrıyan bölgelere sürülürse, ağrıları keser.

KABIZLIK İÇİN : 1 yemek kaşığı zeytin yağı, dilin altına yavaş yavaş konulur ve 20 dak bekletilir.
BAĞIRSAK KURTLARI İÇİN : 3 adet limonun veya portakalın kabuğu, kabuğun içindeki beyaz kısımlarla birlikte 10 günde 3 defa yenirse, bağırsak kurtlarını döker.
VÜCUT MANTARI VE KULAK MANTARI İÇİN : * Kulak mantarı için, kulap çöplerin, kantaron yağına batırılıp, sürülür.*Papatya çayı, mantar ve kaşıntılar için çok faydalıdır..

Papatya çayı yapılıp içilir.* Siyah çayı demleyip, içine, İran kınası konulru ve muhallebi kıvamına gelene kadar karıştırılıp, kaşınan bölgelere sürülür. *Kaşınan yerelere, limon ve domates dilimlenip, sürülür..

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Hızlı zayıflatan 9 bitki

Diyet yaparken kilo vermenizi hızlandıracak bitkiler. Herbirinin ayrı ayrı özellikleri var , yemeklerinizin içine ekleyebileceğiniz ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir