Anasayfa / ÖRGÜ MODELLERi / El örgüsü Lif modelleri

El örgüsü Lif modelleri

 

El örgüsü lif modelleri arayanlar için hazırlamış olduğumuz örgü lif modelleri makalemizde detaylı bilgiler vereceğiz.

Hanımların hobi olarak yapmış olduğu el işi çeşitleri hakkında resimli anlatımlar yapmaya ve en güncel örnek resimler paylaşmaya devam ediyoruz. El örgüsüyle uğraşan kadınlara rehberlik edecek en özgün makaleleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu başlık altında lifler ve modellerinden bahsedeceğiz.

Özellikle genç hanımlar çeyizleri için onlarca farklı modeller yapar ama bir kaç tane model yaptıktan sonra farklı tasarımlar aklına gelmez örnek modellere ihtiyaç böyle bir durumda sizlere rehberlik edicek resim galerilerimizi inceleye bilirsiniz. Örneğin lahana lif modelleri tasarımları yapıyorsunuz bu tarz örgü işlerinde hata oranını en aza indirmek için örnekler arasında seçiminizi yaparak inceleyerek yapa bilirsiniz. İnternet ortamında yaygın olarak paylaşılan ve en çok oyu alan modelleri bir araya toplayarak en güzellerini yayınlıyoruz.

Genç hanımlara tavsiyemiz koleksiyonlarında bulundurması gerekilen gelin damat lif modelleri olmazsa olmazlardandır bunlarla ilgili detaylı bilgilere blog sitemizden ulaşa bilirsiniz. Aynı zamanda çiçek desenli lif modelleri koleksiyonuda yapmayı unutmayınız. İhtiyacınıza göre ve iplik çeşitlerinize göre her modele kadinsak  blog sitemizden ulaşa bilirsiniz.

Kadınlara yönelik hayatlarını kolaylaştıran ve günlük yaşamlarına kolaylıklar sağlayan çeşitli bilgiler yayınlayan kullanıcı odaklı blog sitemize hepinizi bekleriz.

 

Lif modelleri 2015 (1)

Lif modelleri 2015

Lif modelleri

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Örgü Kemer Yapılışı

  Yapılışı oldukça basit kısa sürede yapıcağınız örgüden kemer Çok güzel bir görünüme sahip olan kemeri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir