Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / Düğün için saç modelleri

Düğün için saç modelleri

Dağınık Topuz Modelleri

Kadınlar günlük kullanımlarda dahi şık görünen uyumlu saç modelleri tercih ederken bembeyaz gelinlikle içerisinde en mükemmel olabilmek adına daha estetik modeller tercih edilir. Bu alanda düğün için saç modelleri arasında dağınık topuzlar harika modeller olmakta ve aksesuarlarla süslenen modeller çok daha çekici hale gelmektedir. Enseden toplanmış gül şeklindeki topuzlarda özellikle kır düğünleri için doğal modeller arasında olacaktır.

Yan topuzlara romantik detaylar katabilmek adına yaprak aksesuarlar kullanılabilir, ombreli saçlarda dağınık abiye topuzlarda hoş uyumlar yakalanabiliyor. Daha kalabalık salon düğünleri için gül ya da çiçek şeklinde saçlarda tercih edilebilir. Bu modellerde aksesuar ihtiyacınız olmayacaktır. Örgülerle birleşen yüksek topuzlar şık ve zarif gelinler oluştururken ışıltılı aksesuarlar kullanılarak elde edilen ensede dağınık topuzlarda çok fazla tercih edilen düğün için saç modelleri arasında yer alır. Balık sırtı modeller etkileyici makyajlarla tamamlandığında sırt dekolteli gelinliklerle çok hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yapacağınız topuzları örgüler ile hareketlendirebilir, yanda toplanan topuzlar içinde aralardan gelen örgüler şık seçimler olabilir. Vintage modeller 60’lı yılların efsane yan topuzları olmakta, bunun yanında hacimli topuzlar gibi kabarık saç modelleri de gelinlere çok yakışacak modeller arasındadır. adres içerisinde farklı kuaför alternatifleri bulunabilir ve şehir bilgisini alabileceğiniz gibi hizmet içeriğini de öğrenebilir ve ne kadar zaman önce firma ile iletişime geçilmesi hakkında da detaylar bularak araştırmalarınızı çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir