Anasayfa / HABER MAGAZiN / Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafçısı

 

Gorgon Wedding, düğün fotoğrafı , düğün hikayesi , düğün videosu , konsept fotoğrafı alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır … Mimar Sinan Üniversitesi Sinema bölümü mezunu Oytun Es ve Altuğ İşler tarafından kurulmuştur . Düğün fotoğrafçısı seçimi , düğün organizasyonu dönemi içersinde karar vermesi en zor seçimlerden birisidir . Bu karar verme sürecinde dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli noktayı sizinle paylaşmak isteriz .

Bunlardan ilki , mutlaka çekim yaptırmayı düşündüğünüz fotoğraf şirketine önceden gidin ve görüşün . Düğün fotoğrafçısı veya fotoğrafçılarınız , düğün gününüzde her an sizin yanınızda olacaktır . Bu açıdan , fotoğraf ve video işinizi üstlenecek kişilerle aranızda olumlu bir sinerjinin oluşması çekimlere yansıyacak , bu da çok daha güzel fotoğraflara ve videolara sahip olmanızı sağlayacaktır . Bu açıdan , bu kişilerle önceden görüşmeniz ve yakından tanımanız çok önemlidir . Gorgon Wedding olarak her zaman size çay ikram etmeye hazırız , çekime girmeden evvel çiftlerimizi yakından tanımak , ne istediklerini tüm detaylarıyla anlamak , işimizin olmazsa olmaz bir parçasıdır .

Örnek işlere mutlaka bakın… Ayinesi iştir kişinin , lafına bakılmaz . Bu söz tüm işlerde olduğu gibi , düğün fotoğrafçısı için de geçerli . Mutlaka önceden düğün fotoğrafçınızın önceden yaptığı işleri inceleyin. Kadrajları , mizansenleri , renkleri aklınızdaki karelerle örtüşüyor mu ? Fotoğraf ve videolar istediğiniz kalitede mi ? Bunlar sonradan sıkıntı yaşamamak için dikkat etmeniz gereken önemli konular .

Fotoğraf ve video , çekenin yeteneğine bağlı olduğu kadar , teknik olarak yeterli ekipmanların kullanılmasıyla da yakından ilgilidir . Düğün fotoğrafçısı l için size en yakın fotoğrafçıyı seçin ve mutlaka önceden fotoğrafçınızın kullandığı ekipmanları öğrenin . Gorgon Wedding olarak , son çıkan en teknolojik makinelerle çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz .

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir