Anasayfa / BİTKİLERLE TEDAVİ / Dr. İbrahim Saraçoğlu ‘ dan Sigarayı Bırakma Önerileri

Dr. İbrahim Saraçoğlu ‘ dan Sigarayı Bırakma Önerileri

Dr.Ibrahim Saraçoğlu konuk olduğu bir programda bitkilerin bazı şifalarını anlattı nasıl kullanılacagına dair bilgiler verdi
Bu bilgilerden bazılarışu şekilde:

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİTKİ YÖNTEMİ : sigara içinler sürekli bırakmak istediğini söylerler ama en yaygın lafta birtürlü bırakamıyorum demek .fakat  gerçekten bırakmak istiyorlarsa işte onlara Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan kolayca uygulayabilecekleri bir tarif:

karabaş bitkisi:osmanlı padişahının ferman çıkarttırdığı bir bitkidir.bu bitkiden en iyi şekilde faydalana bilmek için doktorun tarifi şöyle:

1 tatlı kaşığı karabaş otu
1 su bardağı su
3-4 dakika kadfar kaynatılır ve iki günde bir içilir. herdefasında yeniden taze olarak hazırlanıp içilmesi lazım.
bu karışımı herzaman hazırlayıp içme imkanınız yoksa karabaştunun saplarını çiğneyerek te aynı sonucu alabilirsiniz. cebinizde bulunduracağınız birkaç karabaşotu sapı sigara içme isteği duyduğunuzda ağzınızda çiğneyerek bu isteğinizi yenebilir ve sigara illetinden uzak durmanıza yardımcı olur.

Diğer Bir İbrahim Saraçoğlu Sigarayı İçenler için formül

 İnsanın kendi kendine vereceği en büyük ceza sigara içmesidir. Ancak, sigarayı bırakamıyor ve nikotin ihtiyacından kurtulamıyorsanız, en azından zararlarından kurtulabilirsiniz. İşte Profesör’ün bugüne kadar saklı tuttuğu özel formül bunun için. Bu formül ile sigaranın vücudunuza verdiği tüm zararları elbette ortadan kaldırmak mümkün değil. Ancak önemli bir bölümünü en asgari düzeye indirebiliyorsunuz.

-Formülün temeli TERE OTU…

Ayda 5 kez bunu yapacaksınız. 5 gün üst üste yaptıktan sonra diğer aya kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Yapmanız gereken şu; 5 gün boyunca her gün bir bağ tere otu yemek. Ancak salataya katmadan, saf olarak tüketeceksiniz. Öğlene kadar yarısını, öğleden sonra diğer yarısını yiyeceksiniz
Bu kürü uygularken idrara çıkıldığında yanma hissedilebilir. Bu zararlı bir şey değil. Bu ot aynı zamanda idrar yollarını da temizliyor. Formülü uygulamaya başladıktan sonra 2 veya 3. günde balgam çıkartmaya başlıyorsunuz. (Ayda 5 kez uygulanıp bırakılacak, unutmayın)

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

mediglobaltour

Yurtdışından Türkiye’ye sağlık turizmi! Mediglobaltour

  Almanya Dortmund merkezli kurulan Mediglobaltour şirketi, Nermin Duman önderliğinde 3 yıl önce faaliyete geçmiştir. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir