Anasayfa / ESTETiK / Dolgu burun Estetiği

Dolgu burun Estetiği

burun-estetigi

Estetik; zarafetin, duruşun, bakışın ve duruşun temel ismidir. Konuşma ve duruş ile de estetik görünebilirsiniz. Estetik deyince akla ilk gelen vücudun bazı bölgelerini değiştirerek daha iyi olduğunu düşünmek olur. Estetik çok geniş bir bakış açısıdır. Çok güzel olmak çok estetik görünmek anlamına da gelmez. Fakat vücudumuzda bazı beğenmediniz bölgeleri ameliyatla daha da güzel hale getirebilirsiniz. Bayanların en çok tercih ettikleri estetik operasyonu göğüs ve burundur. Yüzünüze yakışmadığını düşündüğünüz burnunuzu daha hokka ve küçük istiyorsanız tek yapmanız gereken uzman bir estetisyen karşısına oturmak olacaktır.

Estetik çok göreceli bir kavram olduğu için her zaman hokka bir burun çok güzel olacağı anlamına gelmiyor. Dolgun dudaklar, iri göğüsler, kalça ve burunla estetik çok yönlü bir bakıştır. Yüzünüze uymadığını düşündüğünüz kemikli, geniş ve büyük burunlara acil kurtarıcıdır estetikler. Bununla birlikte özellikle doğum sonrasında deforme olan göğüsler ve göbek kısmı da acil estetik isteyen diğer bölgeler arasındadır. Fakat istisnai durumlar vardır ki, karizmatik olarak tabir ettiğimiz burunlar oldukça estetik durabilirler. Yüzümüze yakışması yeterlidir yani. O zaman estetik ve zarafetten bahsedelim.

Zarafet deyince aklımıza zayıf, kendisine bakan, doğru giyinen ve yaptığı her işi başarıyla noktalayan bireyler düşünürüz. Zira bunun aksini kimse düşünemez çünkü herkesin hoşuna giden ve kafasında canlandırdığı estetik anlayışı bu duruma uyum sağlar. Estetik bakış açısıyla çok doğru orantılıdır. Vücut karakterimizde bizleri rahatsız ettiğini düşündüğümüz her şey bilinç altımızda estetik duruşumuzu olumsuz etkiler. Çünkü yolunda gitmeyen bir şeyler vardır ve düzeltilmesi gereklidir. Yani estetikte kendine olan güvenle alakalı bir durumdur. Günümüzde estetik cerrahi hak ettiği yeri görmektedir. Estetik güzelliğin bakış açısını ve konumunu dengelemeli ve vücut hatlarımızla uyumlu olmalıdır.

Burnundan memnun olmayan kişilerin en büyük ikilemi burun dolgusu mu yoksa burun estetiği mi yaptırmaları hakkındaki kararsızlıkları. Uzman hekimin ayrıntılı muayenesi sonucu, anatomik yapıya bakılarak, doğru kararın verilmesi en doğru seçim olur. Ameliyat masasına sizde benim gibi yatmaktan kokuyorsanız uzun süren araştırmalarım sonucunda ameliyatsız, dolgu burun estetiği konusunda çok başarılı sonuçlar alındığını çevremizde görüyoruz. Çok basit bir yöntem ile burun kaldırılıp tekrar şekillendirilebiliyor. Yaklaşık 15 dakikalık bir işlem. Burun yamuklukları, simetrisi bozuklukları, burun ucu kaldırma, sırt yamuklukları için bu yöntem ile başarılı sonuçlar alınabiliyor. Ameliyattan korkan fakat kalıcı çözüm arayan kişiler dolgu yöntemi en iyi sonuç olacaktır.
Bu konuda Vanity internet sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yağ aldırma

Yağ aldırma genellikle kadınların hem genç hem de orta yaşlarında vücutlarını aynada beğenmemeleri sonucu yaptırmak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir