Anasayfa / HABER MAGAZiN / Doğum Sigortası sayesinde rahat bir hamilelik süreci geçirin

Doğum Sigortası sayesinde rahat bir hamilelik süreci geçirin

dogum-sigortasi-hamilelik

Doğum Sigortası sayesinde rahat bir hamilelik süreci geçirin

Tebrikler güzel haberi aldınız ve hamile olduğunuzu öğrendiniz. Yada aksine ilerleyen dönemlerde bir hamilelik planlıyorsunuz ve şuan hamile değilsiniz. Peki anne adayları çok özel bir ürün olan doğum sigortası sayesinde özel hastanelerde çok çok ucuz fiyatlarla doğum yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Size yapılan büyük bir yanlıştan bahsedeyim. Genelde hamilelik süreci anne adayları tarafından planlanmaz. Ancak hamile kalındığı zaman hangi hastanede doğum yapacağım, hangi doktora gideceğim, ne tür testler yapacağız, bebeğimin sağlık durumu ne olacak ve ne kadar para ödeyeceğim gibi sorular akıllarda belirmeye başlayacaktır. İşte tam da bu anda Doğum Sigortası imdadınıza yetişmekte ve size sunulan yüzlerce özel hastaneden ve doktordan birine sizi yönlendirerek, hamilelikte yapılacak testleri, teminatları, oturduğunuz şehre en yakın hastane alternatiflerini de size sunarak; aklınıza takılan sorularla ilgili açıklamalar yapacaktır.

Bu kapsamda doğum yapacak olan annelerimizin doğru tercihler yapması sağlanacak. Unutmayın, yapacağınız doğum eylemini bütçeniz değil siz belirleyebilirsiniz.

Doğum Sigortası ile maliyetleri neredeyse yarı yarıya düşürür ve ödemelerinizi taksitli olarak yapabilirsiniz. Özel hastanelerde ücretler hastalardan peşin temin edilmekte ve herhangi bir indirim bulunmamaktadır. İşte bu noktada Doğum Sigortalarının bir avantajı daha ortaya çıkmaktadır. Doğum sigortası yaptırarak ödemelerinizi taksitli yapabilir ve devlet destekli olan bu ürünü %15 indirimli şekilde kullanabilirsiniz.

Doğum Sigortası anne adayları için düşünülen bir sigorta ürünüdür. Bu sigorta ile hamile olan veya hamilelik düşünen anne adayları için özel hastanelerde yapılabilecek hastane masrafları karşılanır ve bu masraflar sağlanan ödeme kolaylıklarıyla anne adaylarına sunulur.

Bu ürünü satın aldığınızda istediğiniz hastane arasından istediğiniz doktoru seçebilme rahatlığına sahipsiniz. Gebelik sürecinizdeki tüm test, tetkikleriniz ve doktor muayeneleriniz karşılanır. Ayrıca normal doğum veya sezaryen doğum (epidural veya spidural) ücretleriniz, oda ve refakatçi giderleriniz, bebeğiniz doğduktan sonraki ilk muayenesi, aşısı ve topuk kanı alımıda bu kapsamda karşılanacaktır. Hatta gebelikle ilgili acil bir durum yaşarsanız size kullanabileceğiniz 1000 TL ‘ye kadar da acil durum giderlerinizi karşılayacak bir teminatta verilmektedir.

Hamileyken satın alabileceğiniz Doğum Sigortası Ankara hastaneleri Liv Hospital, Koru Hastanesi, Hrs Ankara Kadın Hastanesi, Medicana Hastanesi, Medical Park Hastanesi ve Eryaman Hastanesidir. İstanbul, Konya ve Samsun illerinde yapılan doğumlarda ise gidilebilecek hastaneler İstanbul Medicana Hastanesi Bahçelievler, İstanbul Medicana Hastanesi Çamlıca, İstanbul Medicana Hastanesi Avcılar, İstanbul Medistate Hastanesi, Samsun Medicana Hastanesi, Konya Medicana Hastanesidir.

Eğer hamileyseniz bu hastanelerden herhangi birini tercih ederek rahat bir hamilelik süreci geçirebilirsiniz. Hamileyken satın alınabilecek Doğum Sigortasında Ankara’da çok fazla alternatif hastane bulunmaktadır.

Hamile olmayan anne adayları için bütün Türkiye’de 200’e yakın anlaşmalı hastanemiz bulunmaktadır. Bu hastanelerin listesine adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir