Anasayfa / HABER MAGAZiN / Doğru Yaklaşım Etkili Çözüm

Doğru Yaklaşım Etkili Çözüm

psikoloji-beyin

Hızla değişen ve gelişen dünya, beraberinde insanın da değişmesi ve günlük hayata ayak uydurabilir hale gelmesini adeta zorlayıcı bir halde insana dayatmaktadır. Bu zorlama ve dayatma sürecinde kişilik yapısı bu değişimlere ayak uydurabilecek yatkınlıkta olan bireyler adaptasyonu sağlamada herhangi bir zorluk çekmezler. Ancak bu durum adaptasyonu sağlamada güçlük yaşayan bireyler için neredeyse çekilmez bir hal alır.

Bunun yanında günlük hayat sıkıntıları ile baş etme, sınav kaygısı, posttravmatik stres bozukluğu, fobiler, evlilik terapisi ve cinsel terapi gibi alanlarda da çözüm ve destek arayanlar artık kendilerini yalnız hissetmeyecekler. Sıkıldığınız, bunaldığınız, çözüm bulamadığınız her anda profesyonel yardım almak ve hayatın dayattığı bu süreci en az sarsılma ile atlatmak için Fenomen Psikoloji konusunda uzman ekibi ile yanınızda olacaktır. Merkezimizde her yaş grubuna hitap edebilecek ve alanında yetkin uzmanlarımızla psikolojik destek ve yönlendirme yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra Fenomen Psikoloji olarak yine uzman ekiplerimizce Wisc-R, AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) Gessel Gelişim, Burdon Dikkat Testi, Good Enough Bir İnsan Çiz testleri gibi psikolojik test uygulamaları da merkezimizde yapılmaktadır. Günlük hayatın getirdiği sıkıntılarla baş edemediğiniz ya da ikili ilişkilerde, diğer insanlarla iletişimde sıkıntı ve sorun yaşadığınız her anda Fenomen Psikoloji olarak alanında uzman ekibimizle yanınızda olacağımızı bilmelisiniz. Unutmayınız ki sorunlarla baş edebilmek için bazen bilemediğiniz veya göremediğiniz bir potansiyel her insanın doğasında mevcuttur.

Önemli olan bu potansiyeli doğru ve bilimsel yaklaşımlarla ortaya çıkarmak ve doğru noktalarda kullanabilmektir. Fenomen Psikoloji bireysel ve kurumsal hizmet almak isteyen herkesin ilk tercihi olmayı başarmış profesyonel danışmanlık hizmeti sunan prestijli bir merkezdir. Bizlere telefon veya mail yoluyla buradan ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilir ve sorunlarınızla baş etmeyi öğrenebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir