Anasayfa / HABER MAGAZiN / Doğal Lateks Yatak (latex)

Doğal Lateks Yatak (latex)

 

Doğal Lateks, kauçuk ağacının (Hevea Brasiliensis) sütünden elde edilen doğal bir malzemenin kimyasal işlem görmesi ile üretilen bir tür süngerdir. Ortopedik ve rahattır özellikle sırt, bel, omurga ve bel fıtığı gibi şikayetler varsa bile kullanılabilecek en rahat yataktır. Sürekli yatan kişilerde yatamaya bağlı vücut yaralarının oluşumunu engeller.

Ortopedik rahat bir yataktır. Özellikle sırt ağrısı, bel ağrısı, bel fıtığı ve omurga problemleri olan kişilerin de kullanabileceği doğal bir yataktır.

Lateks yatağın içinde yay bulunmaması nedeniyle metalden kaynaklanan manyetik alan oluşması söz konusu olmaz.

Doğal Lateks yatak da destek kapasitesi sistemi kullanılmıştır. Yatakta bulunan hava kanalları doğal klima görevi görmektedir. Kumaşı organik kotondan yapılmaktadır. Dört tarafı fermuarlı olan kılıflarda yıkanabilir ve kuru temizleme yapılabilir özelliktedir.

İtalyan Lateksi çünkü;

Çünkü dünyada çok az bulunan lateks üreticilerinin üretim sürecinde yeterli teknik bilgi ve bu alanda gerekli deneyime ihtiyaçları vardır.

Teknik bilgi ve üretim özelliklerini tipik İtalyan el işçiliğiyle birleştiren GommaGomma’nin teknik uzmanları ve mühendislerine güvenebilirsiniz.

Bu ayrıntı bizi dünyandaki diğer üreticilerinin arasında esnek, detaylara dikkatli, estetik ve zerafet açısından diğerlerinden bir adım önde olmamızı sağlıyor.

Buna ek olarak, yüz yıllardır üretim tecrübesi ve üretimin eş anlamlısı olan ‘Made In Italy” markası zaman içinde İtalyan ürünlerinin kalitesi ve güzelliğinin her şekilde garanti etmeye devam etmektedir.

%100 hava geçirgenliği sayesinde yakma ve terletme yapmayıp zamanla yatakta kötü koku oluşumunu engeller. Tamamen anti alerjik anti bakteriyel bir üründür.

 

dogal-lateks-yatak

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir