Anasayfa / MODA TREND / Deri mont tavsiyeleri

Deri mont tavsiyeleri

deri-montYaz aylarının gelmesiyle deri mont üzerindeki piyasada ki maddi satış miktarı düşmüştür. Yaz aylarında uygun bir miktar maddi de alabilirsiniz sonbahar başlarında doğru kolayca mağazalarda uygun fiyatta alabilirsiniz. Deri montlarının geneli modaya uygun ve tarzınıza gerçek hakiki derileri tercih ediniz. Bütün ünlü markalar üzerinde birçok piyasa da artık en önemli değerlere sahiptir. Piyasa da ki sektörde hakiki deri mont almayı tercih ediniz. Hakiki deri yumuşak ve kokusundan belli olmaktadır.
Deri montlar hayvansal olarak yumuşaklığını bağlı olarak değişmektedir. Birinci sınıf olarak özel üretime dikkat ediniz. Gerçek hakiki deri ateş ve kokusuyla anlaşabiliriz. Deri montlar genelde motorcuların kullanması asıl sebebi dünyanın en dayanıklı ve sürtünmeye dayanıklı deri montlar arasında yer almaktadır.
Deri montun en yumuşaklığı ve en dayanaklısı kanguru derisi kullanılmaktadır. Ülkemizde deri montu koyun ve dana olarak kalitesi genel de düşük olan ithal edilmektedir. Derilerin geneli piyasa da ki sektörü kışın üretimin fazlalığı ve daha çok tercih edilme nedeni olduğundan dolayı miktarı artmaktadır. Sektörde yıllardır deri mont ürünü birçok moda ve tasarım olarak her geçen gün daha çok artmaktadır. Deri mont kalınlığı artıkça daha çok kalitesi ve ağırlık olarak doğru orantıda artmalıdır. Deri montu bu serüvende her geçen gün daha çok artçığını belirtmek isterim.
Hangi Deri Montu Terci Etmeliyim?

Kanguru deri montlar hem daha çok kalın hem daha çok yumuşak olup şua andaki piyasaya göre çok nadir bulunmaktadır.
Deri montlarının kalın ve minimum en az 1 cm dır. Bu oran artıkça hem kalitesi hem de daha çok artmaktadır.
Suni deri pvc kaplama ise birçok ftalat derişime girerek kimyasal maddelerle insan sağlığına aşırı derece de zarar vermektedir.
Deri montlarının en kalitesiz süet olan deri tipidir. Bu deri montların piyasa da ki sektörün %50 isini oluşturur ve maddi miktarı azdır.
• Deri montlarının suni olup olmadığını ateşle anlaşılabilir yalınız bunu kesinlikle önermeyiz. Eğer suniyse bir anda parlayarak giydiğiniz montun yanmasıyla cildinizde belirli ciddi yanıklara yol açar

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

İç Giyim Modası

İç Giyim modası Her zaman, her yerde şık olmayı seviyor musunuz? Bunun için; yalnızca kullandığınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir