Anasayfa / MODA TREND / çizme modası ve şeçimi

çizme modası ve şeçimi

Yaz biterken, güneşi daha az göreceğimiz düşüncesi ve daha kalın giysiler giyinme zorunluluğu hepimizin canını sıkar. Ama sonbaharla duruma alışmaya başlayıp, şık çizmeler, botlar ve kazaklarla kış moduna iyice girince sorun kalmaz. Ne de olsa her mevsimin bazı hoşlukları yok mu? Kışınki de çizmelerle botları doğrusu. Etek ve pantalonların altlarında öyle şık duruyorlar ki, yazı unutuveriyor insan. 

Her sene trendler değişiveriyor tabii. İşte  bot ve çizme modası: 


70’lerden esinlenen modeller
Fazla yüksek olmayan kösele topuklar, görüntüsü bile insanın içini ısıtan deri ve süetler bu modellerin en sık rastlanılan özellikler. Tercih edilen tonlar ise devetüyü ve kahve tonları. Üzerine bir de içi kürklü bir palto giydiniz mi, bundan daha spor ve daha şık bir görüntü elde edemezsiniz!

 

Biraz da western takılalım
Bu sene kovboy modası geri döndü. Kovboy modası deyince, aklınıza sadece sivri burunlu, yarım topuklu çizmeler gelmesin. Sivri burunlu, dikiş ya da zımbalarla süslü bilek hizası botlar da bu gruba giyiyor ve ince topukluları da mevcut. Dikiş, ya da zımbaları, botun kendi rengiyle zıt olanları seçerseniz, daha modern görünürsünüz. Tabii şöyle yıpranmış, eski görünümlü bir jean’le birlikte giyildiğinde de son derece şık olur.  Yuvarlak burunlular
Sivri burun modası artık yavaş yavaş bizleri terk ediyor ve yuvarlak burunlara bir geri dönüş yaşanıyor. Bu modeller, orta boyda ve kalın topuklu. Bu nedenle de günlük ve rahat kullanım için son derece elverişli. Tarzınız ne olursa olsun, bunları rahatlıkla giyebilirsiniz. Koyu renk jeanler ve düz paça pantalonlarla da son derece şık duruyor.

 


Parlak deri, hem çok modern, hem de çok şık. Tüvit ve ekose eteklerin altına giyeceğiniz parlak deriden çizmeler son derece şık duracaktır. Eğer cesaretiniz varsa, o zaman rugan olanlardan da edinebilirsiniz.

Parlak çizmeler

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

İç Giyim Modası

İç Giyim modası Her zaman, her yerde şık olmayı seviyor musunuz? Bunun için; yalnızca kullandığınız ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir