Anasayfa / CiLT BAKIMI / Ciltlerde Kırışıklık Mücalesi

Ciltlerde Kırışıklık Mücalesi

Gerçekten beni mutsuz eden şey yüzümdeki kırışıklardı. Neden bu kadar erken yaşlılığın o uyuz edici belirtileri yüzümde çıkmaya başlamıştı ki? Bir dönem bu kırışıkları giderebilmek için yüzüme salatalık kabuğu bile koyup, garip garip şeyler denesem de pek etkisini görememiştim. Aslında birçok şey denedim, bakım ürünleri, değişik markalar veya doğal yollarla yapılmış bazı jeller gibi. Ama bana ne kadar çok faydası oldu pek bilmiyorum. Yüzümde hala kırışıklık varsa, arkadaşlarımın da söylediği gibi solgun bir tene sahipsen moralimin yüksek tutabilmede hiç şansım yok.


Şimdilerde kısa bir zaman önce bir internet üzerindeki bir reklamda Perricone MD isimli bir kırışıklık giderici bakım ürünlerini fark ettim. Daha doğrusu, tesadüfî bir şekilde karşıma çıksa da kaliteli bir ürün olduğu açıkça belliydi. Yani bu konuda çok fazla düşünülmüş ve benim gibi yüzdeki istenmeyen kırışık ve lekelere çözüm bulunmuş gibiydi. Bir de Perricone MD markasını kullananlarında memnun kalma yazılarını görünce de bir de ben kullanayım diye sipariş ettim. Şuan yemin bile edebilirim ne kadar olduğunun benim için hiçbir önemi yoktu, tek istediğim şu uyuz kırışıklıklarımı yok olmasını istiyordum. Düşünsenize sizinle aynı yaşta olan kadınlardan daha yaşlı görünmek, nasıl bir ruh haline sokardı bizi. Ben bunu her gün yaşadığım için berbat bir duygu olduğunu söylemeliyim.

İnternette rastgele karşılaştığım adresinden aldığım Perricone MD kırışıklık bakım ürünü elime ulaştı. Paketi açtım ve şöyle bir elime aldım. Aslında fark ettiğim ilk şey ambalajlarının bile kalitesini yansıtmasıydı. O anda tenim için iyi geleceğini anladım çünkü nasıl kullanılacağı ile ilgili birçok kullanım önerileri vardı.  İstediğim kremi ya da jeli yüzüme ilk sürdüğüm anda belirli bir etki göstermesiydi. Tenimin direk olarak onu emebilmesini ve cildimdeki değişikliği fiziksel etkilerini hissetmek istiyordum. Beş gün veya bir haftada cildimin yenilendiğini dokunduğum zaman yumuşaklık ve o daha önce hissettiğim pürüzlüklerin yok olduğunu fark edince gerçekten mutlu oldum. Yani adresinde Perricone MD markasını ilk kez duymuş, satın alarak kullanmış ve riske girmiştim. Fakat buna değmesi beni cidden daha sağlıklı görünen bir yüze kavuşmamı sağlamıştı. Eğer size de önerim faydalı olacaksa ürünü sipariş edebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir