Anasayfa / ESTETiK / Cilt testi hakkında

Cilt testi hakkında

Cilt testi hakkında sizlere bugün bilgi vermek ve farklı cilt tipleri için de marka tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Cilt testi yaptırmanızı uzmanlar şiddetle tavsiye ediyor. Hanımlar bakım ürünleri kullanma konusunda oldukça başarısız ve yapacağı tercihleri kaliteye göre yapıyorlar ya da isme göre yapıyorlar ancak cilt yapısı onlar için çok da ön planda yer almıyor. Kuru bir cilde sahipseniz ve nemli ciltlere hitap eden bir ürün satın alıyorsanız eğer başarı beklemeyin! Kısa süreli başarı elde etmek de mümkün değildir, bunu da belirtmekte fayda var. Çünkü birçok kadın kısa sürede cildim güzelleşsin ve kendine gelsin istiyor ancak düzenli kullanım ile birlikte en az 2 ay boyunca ürünleri kullanmanız gerekiyor, aksi takdirde sonuç yine hüsran olacaktır.

Cilt testi yaptırabilirsiniz özellikle eczanelerde bu testlerin ücretsiz olarak yapıldığını da belirtmek isterim. Cildinizin yapısını belirledikten sonra uzmanlara danışmanız ve tavsiye almanız da yine sizin lehinize olacaktır diye düşünüyorum. Kuru ciltler için daha çok nemlendirici bakım kremleri tercih ediliyor ve tavsiye ediliyor, bu ürünlerin en büyük özelliği cildin nem dengesini ayarlıyor ve düzenli bir hale getiriyor olmasıdır. Kuru ciltler genellikle çok kolay bir şekilde yıpranır ve çatlakların en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Nemlendirici krem konusunda sizlere tavsiyemiz La Roche Posay nemlendirici olacaktır. Termal suları kimyasallar ile en iyi şekilde harmanlayarak doğal seleksiyon ürünler oluşturan bu marka ünlü Fransız markalar arasında yer alıyor ve ülkemizde de bir hayli popüler olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kuru ciltler için ürünler sunduğu gibi nemli ciltler için de ürünler sunduğunu belirtmek gerekiyor. İnternet üzerinde çok fazla vakit geçiren biri olarak, özellikle kadın forumlarının en çok konuşulan ve en çok olumlu yorum alan markalarından bir tanesi olduğunu da eklemek istiyorum. Dilerseniz eczanelerden yardım alabilir ve araştırmalarınız için online mağazaları da tercih edebilirsiniz. Profesyonel bakım ürünlerinin adresi olan La Roche Posay, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat garantisi ile ciltlerinizin ömrünü uzatmaya ve sizlere daha sağlıklı ciltler sunmaya devam ediyor.

Genellikle fiyatlar daha uygun diye internetten alışveriş yapıyorsanız sizlere tavsiyemiz olan web  dresini önermekteyiz. Site içerisinde ürünü satın almadan önce tüm özellikleri hakkında bilgi alabilir ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yağ aldırma

Yağ aldırma genellikle kadınların hem genç hem de orta yaşlarında vücutlarını aynada beğenmemeleri sonucu yaptırmak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir