Anasayfa / CiLT BAKIMI / Cilt Maskeleri

Cilt Maskeleri

Cilt Maskeleri
Sağlıkla parlayan cilt tipine elde etmek isteyenlerdenseniz birbirinden özel cilt bakım maskesi tariflerini deneyebilirsiniz .
Uygulamaya alacağınız natürel maske tarifleri hücre yapılandırmasını destekleyecek ve pürüzsüz cilt tipine sahip olmanıza olanak tanıyacak .
Cildi Besleyen Ve Onaran Maske Tarifi:
1 tane salatalık
Yarım çay bardağı süt
Cildi besleyen ve onaran maske tarifi amaçlı tek tane salatalığı püre haline getirelim . Salatalık püresinin içine yarım çay bardağı süt ek edelim . Hazırladığımız salatalık püresini cilt üst kısmına masaj yardımıyla sürelim ve 20 Dk süresince bekleyelim .
Yara İzleri İçin Domates Maskesi
1 tane domates
1 yiyecek kaşığı limon suyu
Yara izlerini geçiren maske amaçlı tek tane Domates suyu ile bir yiyecek kaşığı Limon suyu harmanlanır . Hazırlanılan karışım leke meydana gelen bölgelere ince tek tabaka şeklinde sürülür .
Domates maskesi tarifi sahip meydana geldiği vitamin ve mineraller yardımıyla cildinizi yenileyecek ve l yara belirtilerinin kısa zaman zarfı içerisinde yok olmasını sağlayacaktır .
Cildi Yatıştıran ve Sakinleştiren Maske Tarifi
1 tane limon suyu
1 çay yiyecek kaşığı greyfurt suyu
Cildi yatıştıran ve sakinleştiren tesire ev sahipliği yapan özel maske tarifi amaçlı tek tane limon suyu ile bir yiyecek kaşığı greyfurt suyunu karıştıralım .
Elde ettiğimiz karışımı cilt üst kısmına iyice yedirerek sürelim . 25 dk bekleme süresinin sonrasında cildimizi ılık Su ile durulayalım .
Cilt Canlandırıcı Maske Yapımı
1 tane püre haline getirilmiş avokado
1 tane pişirilmiş ve ezilmiş havuç
1/2 zor krema
1 tane çırpılmış yumurta
3 yiyecek kaşığı bal
Malzemeleri karıştırarak yüzünüze ve boynunuza sürün . 10 sahip 15 dk beklediten ardından ilgisiz suyla durulayarak çıkarın ve toniğinizi sürün .

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir