Anasayfa / HABER MAGAZiN / Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Biz kadınların güzellik uğruna yapmayacakları şey oktur.  Hatta maddi sıkıntıda olsak bile yinede saçımızın dip boyası yada röfle severlerin 2 ayda bir kuaföre ödedikleri yüklü paralar umrumuzda bile olmaz çoğu zaman.  Günümüzde çoğu kadın iş hayatında olduğu için cildine yeterince önem veremiyor. Aslında cildimizi iyi tanırsak neye ihtiyacımız olduğunu ve gereken cilt bakım ürünleri kullanarak daha düşük bütçe ile kozmetik ürünlerine sahip olabiliriz. Mesela cildiniz yağlı iken sizin kullandığınız krem uyumsuz ise verdiğiniz parayı çöpe atmaktan başka bir şey yapmamış olursunuz. Ucuz  makyaj ürünleri kullanarak cildinize geri dönülmez lekelerde bırakmamak için markalı ürünleri her zaman tercih etmelisiniz.

Saçlarınızda aynı şekilde iyi analiz ederek  uygun saç bakım ürünleri seçmelisiniz. Genelde bitki özlü şampuanlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce çok yağlı şaçlarım için izlediğim bir tv programında elma sirkesi önermişlerdi. Saçlarınızı durularken elma sirkesi ile durulayıp bırakın şeklinde. Ama bende aşırı saç diplerimde sivilce yaptı. Bununda nedeni saç derisindeki yağ dengesinin bozulmasından oluyormuş. Her kullanılan bitkisel ürünüde kullanmak faydadan çok zarar getirdiğide oluyor, yada başkasına iyigelen size zarar verebilir.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir