Anasayfa / ÖRGÜ MODELLERi / Çeyizlik Havlu Kenarları modelleri

Çeyizlik Havlu Kenarları modelleri

Genç kızların gelecek ile ilgili olarak düşündükleri, gerçekleştirmek istedikleri şeylerden bir tanesi evliliktir. Evlenmeden önce yapılan çeyiz hazırlıklarında annelerin en büyük vakit ayırdığı yerlerden bir tanesi de havlu kenarlarıdır. Günümüzde pek çok kadın kenarsız havlular kullansa da her kadının çeyizinde mutlaka özenle hazırlanmış havlular bulunmaktadır.

 

Çeyizlik havlu kenarları, yeni evlenecek olan çiftlerin günlük hayatlarında kullanmaları için hazırlanmaktadır. Evlenecek olan kızlar ve anneleri, birbirinden farklı materyallerden yapılmakta olan havlu kenarlarını çeyizlerine eklemektedir. Bu modelleri eğer ki el işi konusunda yetenekli ise herkes rahatlıkla yapabilmektedir. Üstelik bu el işi modellerin modası hiçbir zaman geçmemektedir.

 

Ancak el işi konusunda kendine güvenmeyen kadınlar da çeyizlerinde çeyizlik havlu kenarından pek çoğunu yerleştirebilmektedir. Çünkü günümüzde çeyizlik ürün satan birçok yerde havlu kenarları da satılmaktadır. Kadınların özenli bir şekilde hazırlayıp satışa sundukları bu örneklerden alıp havluların kenarlarına özenli bir şekilde dikebilirler. Ve bu sayede de çeyizin en temel parçalarından bir tanesi olan havlu kenarları da özenli bir şekilde hazırlanmış olmaktadır.

 

Daha detaylı ve geniş havlu kenarı arşivi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Örgü Kemer Yapılışı

  Yapılışı oldukça basit kısa sürede yapıcağınız örgüden kemer Çok güzel bir görünüme sahip olan kemeri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir