Bez Dolap

bez-dolap

Dekorsayonda tasarımın önüne geçilecek gibi görünmüyor. Ucuz oluşu, pratik taşınması, iyi iş görmesi ve benzeri sebeblerden daha önce bekar evlerini süsleyen pratik dolaplar şimdide birçok eve girecek gibi görünüyor.  Öğrenciler arasında en tercih çok edilen bir eşyadır, bez dolap. Tabi montajını yapmak biraz bilgi ve yeteneğiniz varsa okadar zor olmayacaktır . Öğrenci iseniz ve evinizin dağınıklığını görmesini istemediğiniz kişiler sizi ziyarete geliyorsa , bu karışıklıktan 2 dakika içinde hızlıca kurtulmanız bez dolapla mümkün.  Hızlıca etrafa saçılan pantolon, tşört ve çoraplarınızı anında dolaba sıkıştırıp fermuarını bir çırpıda kapatın.  Bununla birlikte bez dolapların fermuarı biraz hasas olabilir,  dikkatli olun ve fermuarları titiz kullanın.

bez dolap

Özellikle çocuk odaları  için figürlü birçok model mevcut. Sublimasyon tekniği ile çok canlı baskı performansı odaları rengarenk süsler. Bu modellerden bazıları çok az derece yer kaplayan yalnızca raftan meydana gelen ince ve uzunca raflı bez dolaplar. Bu dolaplarda askı yeri yok ama raf sayısı  fazlaca olduğundan amaca göre çok  kullanışlı. Bu minik modelleri özellikle banyolarda kullanımı mümkün.

Çok amaçlı olarak kullanılabilen bez dolapların farklı ölçülerde birçok çeşidide bulunuyor. Mesela balkonda kullanmadığınız eşyaların dağınıklılığını ortadan kaldırmak için 4 raflı bir model seçilebilir. En güzel özelliğide kirlendiğinde kumaşının rahatça silinebiliyor olması. Uygun ve taksitli fırsatlarla  yer alan bez dolapların okadar çok çeşidi  var. Seçim yapmakta zor olmuyor . Yalnızca yetişkinlerin kullanım  amaçlı değil genç odaları, yazlık ev ler için  dayanılmaz tek ürün. Bez dolapların ücretlerinin çok düşük olduğunu  söyleyelim sizlere bez dolap sadece  liste fiyatları ise 39.99 ile 79.99  TL aralarında değişiyor.

bez-dolap 1

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Nevresim Takımı

İnternetten alış verişin hızla arttığı bu dönemde artık her ihtiyacınızı sitelerden karşılayabiliyorsunuz.  En ufak ev ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir