Anasayfa / Ev ve Dekorasyon / Beyaz Koltuk takımı

Beyaz Koltuk takımı

Beyaz Koltuk takımı

Beyaz ağırlıklı bir salon dekorasyonu düşünenler amaçlı piyasada birbirinden hoş beyaz oturma grubu çeşitleri yer alıyor. Deri mobilyaları sevenler amaçlı beyaz deri yer kulübü yeni sezon modelleri de şuanki. Koyu renk duvarları kalan bir salonu bu renk bir takımla aydınlatabilirsiniz. Duvarlara birden çok adet beyaz çerçeveli resim asarsanız görünüm ilave olarak da harika olabilir .

Beyaz yer kulübü çeşitleri aralarında değişik malzemelerden yapılmış her bütçeye cazip modeller yer alıyor. Duvarlarınızı maviye boyayıp kanepe ve koltuklarınızın üst kısmına mavili yastıklar yerleştirerek mavi beyaz ağırlıklı bir dekor oluşturabilirsiniz. Açık renk duvarlar, beyaz mobilyalar ve koyu renk yer döşemeleri de hoş bir uyum oluşturur. Bu vaziyette duvarlarınızı aktif renklerden oluşmuş birden çok tabloyla renklendirebilirsiniz. Beyaz oturma grubunuzun üst kısmına tümü benzer desenden yastıklar yerleştirip yastıkların deseninden bir de puf yaptırarak mekanınıza davranış kazandırabilirsiniz.

Altına koyu renk halı serilmiş bir beyaz yer kulübü ilave olarak belirgin ve hayret verici görünür. Halının ortasına hoş bir beyaz masa yerleştirirseniz görünüm birçok hoş olabilir . Salonunuz genişse bir duvarı koyu renge boyayıp üste beyaz bir şık duvar rafı asıp önüne de beyaz mobilyalarınızı yerleştirin; meydana hayret verici bir oturma köşesi çıkacaktır. Bütünüyle beyazlardan meydana gelen bir dekorasyonu da seçim edebilirsiniz tabii; duvarlar, zemin ve mobilyalar; tümü de beyaz bulunabilir. Ancak bu vaziyette yaptığınız dekorasyonun-yormamasını ve görünürlüğünü imkan tanımak amaçlı rengarenk aksesuarlar kullanmanız güzel olabilir . Birbiriyle uygun rengarenk yastıklar, tablolar ve süs eşyaları kullanabilir; etrafa rengarenk çiçekler yerleştirebilir, halı ve perdelerinizi koyu renklerden seçebilirsiniz.

Beyaz Koltuk takımı

Beyaz Koltuk takımı

Beyaz Koltuk takımı

Beyaz Koltuk takımı

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Nevresim Takımı

İnternetten alış verişin hızla arttığı bu dönemde artık her ihtiyacınızı sitelerden karşılayabiliyorsunuz.  En ufak ev ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir