Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / Beyaz Abiye Modelleri

Beyaz Abiye Modelleri

Abiye elbise bir kadın için en önemli kıyafetlerden biridir. Seçilmesi ve model belirlemesi en zor kıyafetlerden biri abiye elbiselerdir. Abiye elbiselerin modelleri kadar renkleri de oldukça önemlidir . Bu sezon abiye elbise modelleri arasında beyaz abiye elbiseler oldukça moda .

Bu nedenle bir çok kadın abiye elbise seçimi yaparken beyaza ayrı bir eğilimde bulunmakta. Beyaz güzel bir renktir ve özellikle hemen hemen her kadına yakışır. Saflığı simgeler. Temiz ve kuğu gibi görünmenizi sağlar .

Son günlerde özellikle mezuniyet elbiselerinde beyaz renk fazlaca kullanılır oldu. Ancak beyaz elbiseler sonrasında her türlü özel gecelerde ve davetlerde fazlaca kullanılmaya başladı.

Kadınlara ayrı bir hava katan ve onları adeta bir prenses gibi gösteren beyaz abiye elbiseler bu sene fazlasıyla trend olması nedeniyle , nişanlarda, mezuniyetlerde ve özellikle sünnet gecelerinde fazlaca tercih edildi ve edilmeye de uzun süre devam edecek.

Beyaz kıyafetin önceleri kullanımı çok zordu. Çünkü beyaz gece kıyafetine uygun çanta ve ayakkabı bulmak ve uydurmak zordu. Ancak günümüzde değişen trendlerle beraber beyazın uyumlu olduğu ve beraber kullanıldığı renkler de değişti.

Beyaz elbisenin altına giyilebilecek ayakkabılar

Beyaz ayakkabılarınızla isterseniz aynı şekilde elbisenizle aynı tonda gene beyaz bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Hatta elbisenizin kumaşından ayakkabınızı katlatabilirseniz ayrı bir havanız olur . Ancak bunu bu şekilde kullanmak yerine beyaz elbise altına canlı renk ayakkabılar seçerek enerji dolu kombinler yapabilirsiniz ve bu tarz kombinler bu sezon son derece moda . Bizim size tavsiyemiz ise tamamen bu yönde. Beyaz bir elbise altına pembe topuklu bir ayakkabı son derece trend ve oldukça şık olacaktır. Ayrıca enerjik de bir kombin olacaktır.

Beyaz abiye elbise ile ne renk çanta iyi gider derseniz de ayakkabı renginize uygun olarak elinize küçük bir pembe çanta alabilirsiniz. Yada beyaz küçük bir çanta ve çantada taşlar da olursa çok daha şık olacaktır.

Beyaz-Abiye-Elbise-Modeli beyaz-abiye-modelleri beyaz-abiye-modelleri En Guzel Abiye Modelleri En Guzel Abiye Modelleri2014 abiyeler

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir