Anasayfa / Ev ve Dekorasyon / Bellona Salon takımları

Bellona Salon takımları

Bellona Salon takımları

bellona koltuk-takimi 2014

bellona koltuk-takimi model

bellona koltuk-takimi

Bellona da yepyeni sezon ürünlerini vitrine çıkartarak beğeniye sunmaktadır. Yepyeni ürünlerden, Bellona salon takımları incelendiğinde en dikkat cazip özellik olarak üçlü seti belirtilebilir. İstenilen hale yönelik bir sandık ya da yatak olabilen Bellona salon takımları, bu özelliklerinin yanında şık ve göz müşteri tasarımlarıyla da beğenileri kazanmaktadır.

Her ürünü ve her yepyeni modeliyle büyük beğeni toplayan Bellona, salon takımları ile salonlarınızı muhteşem bir havaya bürüyerek sizleri ve iştirak eden misafirlerinizi öyle ki büyüleyecektir. Sadeliği ve klasik tarzı seçim edenler amaçlı oldukça rahat ve ergonomik yapıda salon takımlarının yanı sıra; çağdaş ve sanatsal bir biçimde düşünülerek tasarlanan salon takımları da üretilmektedir. Bellona salon takımları incelendiğinde göze çarpan başka bir yenilik ise başka çekyat tipi koltukların aksine, yatak olarak kullanıldığı gün konforlu ve rahat bir uyku geçirmenizi sağlamasıdır.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Nevresim Takımı

İnternetten alış verişin hızla arttığı bu dönemde artık her ihtiyacınızı sitelerden karşılayabiliyorsunuz.  En ufak ev ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir