Anasayfa / CiLT BAKIMI / Bakım Ürünlerini Tanıyın

Bakım Ürünlerini Tanıyın

Cildimiz her an bakıma ihtiyaç duyduğumuz ürünler arasında yerini alırken buna etken olarak hava kirliliği ve sıkıntı stres de gösterilebilir. Sizler de tüm kirlerden arındırmak ve nefes aldırmak istediğiniz cildiniz için Dermalogica bakım ürünleri ile tanışabilirsiniz. Dermalogica ürünleri dünyanın tanıdığı ve ülkemizde de pek çok kişinin güvenerek takip ettiği cilt bakım ürünleri olurken, sağlık bakanlığı tarafından da onaylanmış olan ürünlerdir.

Dermalogica ürünlerinin içerisinde bir yandan cildinizin görünür sorunlarına çözüm bulurken bir başka taraftan cildi incelterek hassasiyet kazandıran durumlarla karşılaşılmaz. Hepsi klinik testlerden geçmiş olan bu ürünlerden sizler de hiç tereddüt etmeden kullanabilir ve böylelikle dilerseniz cildinizi sağlığına kavuşturmuş olabilirsiniz.

Dermalogica bakım ürünleri içerisinde en başta alınması gereken ürünlerden biri temizleyici ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde cildiniz nefes alacak gözenekleriniz açılacak ve belki de bundan sonra yapacağınız maske için uygun bir zemin hazırlamış olacaksınız. Bu şekilde pek çok kişinin severek tercih ettiği Dermalogica markasının nemlendirici kremi de adeta dillere destan diyebiliriz. Nemlendirici kremler hem kuru hem de yağlı ciltlerin kullanması gereken ürünler olurken yaşınız kaç olursa olsun evlerinizde kendinize özel bir nemlendirici krem bulundurmayı unutmayın.

Nemlendirici kremler sonrasında cilde parlaklık ve canlılık kazandıran toniklerden de yine yağlı ya da kuru cildinize uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Kuru ciltler her zaman dermatologlar tarafından çabuk yaşlanmaya müsait olarak bilinirken, yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak için cildinize uygun yoğun nemlendiricileri her gün hatta gece gündüz yoğun bir şekilde uygulayarak cildinizdeki o gergin halin önüne geçmeniz mümkün olacaktır.

Yağlı ciltler de durum kuru ciltlerden biraz farklıdır. Buradaki sorun sürekli sabunla yüzün yıkanmasının ardından sebum üretimi artan cilt yağlanma şeklinde tepki verir ve bakım anlamında yapılması gereken yağlı cildin yağ fazlalarının temizlenerek sebum üretiminin dengelenmesi ve sivilcelerin oluşumunu engellemek.

İnsanların ve hatta kadınların cilt güzelliğine verdikleri önem hepimizce malum olduğu için sizlere bu yazımızda bulunan dünyaca ünlü bakım ürünleri hakkında bilgi vermiş olduk.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulun

Gelişen teknoloji ile lazer epilasyon çabası insanlarda her geçen gün artmakta ve hızlı bir şekilde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir