Anasayfa / SAĞLIĞIMIZ / Avene marka ürün yelpazesi

Avene marka ürün yelpazesi

Biz bayanlar olarak en önem verdiğimiz bölgemiz haliyle cildimiz .Çünkü cildimiz,  yaşadıkça yaşayan, değişen olgudur, ve bakımı epeyce hassastır. Ona hayatın her safhasında iyi bakmalı, günlük bakımını atlamamak gerekmektedir. Bu bakım için belirli bütçe ayırıyoruz. Yüzlerce krem markası arasından doğru olanı ne kadar seçebiliyoruz acaba ? Genelimiz ” bir arkadaş aldı gerçekten çok iyi  olduğunu söyledi”  hadi bizde alalım. Gibi tavsiyelerle ürün alıyoruz. Birde sizlere ürün satıp komisyon almaya açalışan birçok arkadaşınızda olabilir aman dikkat. Önemli olan cildinize uygun kremleri seçmeniz.

krem

 

Bende boş durmadım  hanımlar,  bugün sizler için Dermoeczanem  markalarından Avane ürünleri bir araştırayım dedim. Hemde %33-25 indirim var değerlendirmek lazım. Avene ismini Fransa’da bulunan bir kasabadan almaktadır. Bu bölgede şifalı su ve kanaklar olduğu için adeta tedavi merkezi haline gelmiş ve dünyanın bir çok yerinden egzama, yanık ve benzeri tedaviler için tavsiye edilen bir nokta olmuştur. Avene firmasıda ismi buradan esinlenmiş ve almıştır. Ürünlerini kullanların yorumlarını okudum.  Her zaman pozitif  yorum alan hemen tek markalardan tek tanesidir. Avene bu güveni kullanıcılarına tam anlamıyla vermeyi başarmıştır.

Okadar çok ürün varki en çok kullanılan ürünler arasında makaj temizleyicileri bir inceliyelim dedim. Her temizleme losyonunu kullanamıyorum diyorsanız tam size göre bir önerim var. Avene Hassas Ciltler için RicheTemel Bakım Seti 3 grup halinde temin edebilirsiniz. Yağlı ve akneli ciltler için sabun içermeyen temizleme jeli Avene Cleanance Gel Nettoyant 200ml tavsiye edebilirim.

 

Çok detaylı sayılmaz ama üzcretsiz bir eczanede cilt analizi yaptırdım ve cildim biraz kuru çıktı. Onun için gece yatmadan önce Avene besleyici kremi olan Nutritive Compansatrice kullanmayı düşünüyorum.

Aslında sadece cilt kremi olarak değil makyaj malzemeside  bulunuyor. Mesela Couvrance Makyaj Serisi, hassas ciltler için özel olarak üretilmiştir. Parfüm ve paraben içermeyen, kusur kapatıcı mükemmel görünüme kavuşturarak cildinizide makajın kötü etkilerinden korumuş olur.

Couvrance Makyaj Serisi

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Parkinson hastalığında Son gelişmeler

Parkinson geni taşıyan beyin hücreleri, laboratuvar ortamında üretildi. Amerikalı bilimadamları, Parkinson hastalığına neden olan genlerin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir