Anasayfa / HABER MAGAZiN / Anneye doğum günü hediyesi

Anneye doğum günü hediyesi

saat

Sevdiğin bir kişiden hediye almak insanları mutlu eden  sevindirici bir jest örneği.  Ne çıkacağını merak etmek, bir an önce hemen açmak ister insan. Hediyeyi verende sizin bu sevincinizi paylaşmış oluyor haliyle. Anneye  doğum günü hedi yesi  vermek bir başka mutluluk. O mutluğu beraber paylaşmak, unutulmayacak ve herzaman hatırlanacak bir hediye vermek gerçekten bazen zor olabilir.  Mesela her zaman görebileceği bir objer düşünelim. Aklınıza neler geliyor mesele ? Birde gördüğünde sizi veya istediğiniz kişiyi hatırlamasını istiyorsunuz. Maddi olarak değilde daha çok manevi ve sevgi yönü kuvvetli bir hediye düşünüyorsanız size birkaç fikir verelim dedik.

İnternette dolaşırken bir siteye rastladım.  isimli sitede birbirinden güzel saat çeşitleri var. Sitede Creis, Mot Juste, Ween Time, Fleur de Lys, Bronx, Creis Ottoman, Atatürk Saatleri, Casio gibi markalardan herhangi bir model kendinize seçebiliyorsunuz. En güzel özellik ise kendinize veya hediye edeceğiniz kişiye göre saatinizi kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Saatin ana ekranına istediğiniz resim, yazı koyabilirsiniz. Saatin kadranına istediğiniz arka plan yerleştirebilir göstergesini bile siz belirleyebilirsiniz.

Bu tarz bir saat hayat boyu unutulmayacak bir hediye olabilir. Saate her baktığında sizi unutturmayacak bir zaman makinasını hemen tasarlayıp siparişini verebiliyorsunuz.
www.saatiniyarat.com üye olarak bir deneyin derim

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir