Anasayfa / ESTETiK / Ameliyatsız Estetik ThermaCool

Ameliyatsız Estetik ThermaCool

thermageThermage ile neştersiz ameliyatsız da gençleşmek artık mümkün oldu. Açılımı thermacool monopolar radyo frekans sistemi.Radyo dalgalarıyla ameliyatsız, ağrısız acısız ; üstene üstük tek seansta yüz germe yöntemi olan Thermage, Türkiye’de, plastik cerrah Prof. Dr. Onur Erol’un kurucusu olduğu ONEP’te hizmete sunuldu. Bu yöntemle insanların deri ve deri altı dokusunu sıkıştırmak ve şekillendirmek için kullanılıyor. Deeri ve deri altı dokusunun gevseme ve sarkması , insanlarda bulunan hyalüronik asit ve klojen azalmasıdan kaynaklanıyor. Bu yöntemde Hyalüronik asit derinin içine yüz boyun, gögüs, el, diz, ve dirseklere ve deri altına kırışık bölgelere enjekte edilir. Bu cihaz 8mm derinliğe kadar inebiliyor.

Yüz gerdirme yönteminin etkisinin ne kadar süreceğinin kişiye bağlı olarak değiştiğini kaydeden Prof. Dr. Erol, “Orta yaşlarda bir kişi , güzel ve sağlıklı beslenmeyle yaşamını sürdürüyorsa bu uygulamanın etkinliği 2-3 sene sürer. Ameliyat olmadığı için bir sene sonra tekrar yaptırabilir” diye konuştu.
Maliyeti ise 2500 la 3500dolar arasında değişiyor. Küçükse fiyat dahada düşüyor

Thermage uygulamasi ne kadar sürer?
Thermage uygulamasi, uzman doktorlar tarafindan yapilan, tamamiyla zararsiz ve güvenli bir tedavidir. Islem süresi, uygulama yapilacak alanin büyüklügüne bagli olarak 20 dakika ile 2 saat arasinda değişiyor

Thermage Sonuçlar ne zaman görülür.

Ilk sonuçlar hemen görülebilir ve zamanla gelisecektir. Ölçülebilir sikilasma ve sekillenme gelismesi tek bir seans sonrasindaki iki ile alti ay arasinda giderek artan bir sekilde görülmektedir.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Yağ aldırma

Yağ aldırma genellikle kadınların hem genç hem de orta yaşlarında vücutlarını aynada beğenmemeleri sonucu yaptırmak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir