Anasayfa / CiLT BAKIMI / Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Akne tedavisinde çeşitli yöntemler

Acne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne tedavisi sorunu hafifletmeye yardımcı olabilir. Lazer tedavisi ve daha kalıcı bir çözüm sağlayabilir için sağlık sigortası .. ile karşılanabilir Bu kadar her kişi için bir sorun için en iyi akne tedavi bulmak. Bu makale anlatıyor:
• Ne akne tedavisinde otlar rolü nedir?
• Bu tedavi ile ücretsiz cilt bir sivilce almak mümkün mü?
• Neden akne çok gençler arasında yaygın mı?
Akne çirkin olabilir ve utanç verici, ama tedavi edilebilir ve etkilerini minimize edilebilir. Doğal akne tedavisi sorunu hafifletmeye yardımcı olabilir. Lazer tedavisi daha kalıcı çözüm sağlar. Bu kadar her kişi için bir sorun için en iyi akne tedavi bulmak.
Ne Akne ve neden bu olur?
Akne bir enfeksiyon veya saç follicles bir bozukluğun (ya da) ve yağ bezleri gözenekleri olduğunu. Akne pimples şeklinde alabilir, siyah , beyaz , kistler, abscesses veya nodüller. Bu yüz, boyun, göğüs, sırt ve omuz üzerine oluşabilir.

Akne zaman veya gözenekleri yağ bezleri bloke almak veya sebum tarafından takılı oluşabilir’s (cildin doğal yağlayıcı madde) ya da bakteri. Bu daha fazla kişi oluşma olasılığı olan yağlı cilt (ve sebum bir overabundance). Hormonal değişiklikler sebum Bu nedenle akne çok gençler arasında yaygın olduğu bu overabundance, neden olabilir, ancak sivilce kadar genç yıl sonra olabilir geçmişlerdir.
Akne tedavisi için en iyi doğal Telafiler
Doğal akne tedavisi çok etkili olabilir ve en iyi akne tedavisi basit şeyler insanlar evin etrafında olabilir şeyleri evde işlemler yapabilirsiniz. Veya daha az ağır hafif akne olan kişiler genellikle doğal akne tedavisi ile sorunu çözebilir. Bazı akne için en iyi doğal tedaviler arasında yer alıyor.

Bitkisel TEDAVİLERİ

Otlar sayısı doğal bir akne tedavi olarak etkili olabilir. Aloe Vera, adaçayı, saparna, sarı dok, dulavratotu, temel, sandal ağacı veya çay ağacı yağı deneyin. Otlar su ve seeped olan çıkan karışımı doğrudan etkilenen bölgelerde uygulanır. Neem de cilt bozukluklarının çeşitli tedavisinde etkilidir. Sen yaprak toz şeklinde Neem satın alabilirsiniz. Zerdeçal da akne tedavisi için iyi. Sen iç götürün ya da yapmak bir hamur haline ve cilde uygulayın. Yeşil çay da akne insanlar için iyi bilinmektedir

DİĞER DOĞAL TEDAVİLERİ

Meyve en iyi akne tedavisi biridir. , Papaya, greyfurt veya asit çok bir meyve Mango seçin. Doğrudan cilt için meyve uygulamak veya bir hamuru içine ezme bir örtü yapmak için kullanabilirsiniz. İsterseniz yulaf ezmesi veya yumurta sarısı ekleyebilirsiniz. Maske olarak cilde uygulayın ve on beş dakika bırakın.

Bunun yerine normal bir Toner kullanarak kendi yapmayı deneyin. Salatalık suyu, elma elma şarabı sirke ve çay ağacı maden suyu olarak distile çok toners olan akne kişiler için etkili olabilir. Yüzüne önce sesi da akne önlemeye yardımcı olur gözenekleri sıkın yardımcı olacak üzerinden bir Ice Cube sürtme

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulun

Gelişen teknoloji ile lazer epilasyon çabası insanlarda her geçen gün artmakta ve hızlı bir şekilde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir