Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Ailenizi yakın tutmak çocuklarla birliktelik

Ailenizi yakın tutmak çocuklarla birliktelik

Yaygın başarı ve ev bilgisayar kullanımı ile, insanlar sadece bir tuş uzağınıza gitti. E-posta ve dijital fotoğraf yenilik için aileler iletişim kurmak mümkün kıldı ancak bu gerçekten yeterli mi? Süre teknoloji insanlara tüm dünyada, bu yakın temas bizi engelleyici bazı yollar, bizim aileler özellikle konuşmak bize sağladı.
Ailenizin yakın zaman çocuklar başlamalıdır tutulması çok genç. Eğer onları erken bir yaş ailenin önemi de aşılamak, şans mesajınızı zaman yetişkin haline sopa olacak vardır.

Aile yakınlık sağlamak için önemli bir yolu özel aile gelenekleri yaratmak gereğidir. Biz tüm her Şükran tarihinde, türkiye yiyor şey gün özel eklemek biliyorum. Belki de bu gün bütün aile için oyun oynamak için kenara koyun. Bingo gibi, herkesin bir ödül alacak basit bir oyun deneyin – ve burada zevk’s – ödüller “kupon yapmak”. Örneğin, “Bu kupon anne” veya “Bu kupon bir kapalı piknik için iyi olan bir ücretsiz film için iyi.” Şükran geleneksel futbol için bir gün, bu nedenle kendi aile dostu bir oyun organize etmektir. Nasıl çocuk hazine için bu özel aile kez gelecek şaşıracaksınız.
Tabii olarak çocuklar, büyümeye evlenip kendi çocukları varsa, her tatil birlikte harcamak kolay değil. Ve ya alternatif esnek olun tatil veya almak birkaç özel tatil olduğu tüm aile bir araya olun. Bazen ezici bir feat gibi bu sesler, özellikle, ama büyük bir aileniz varsa ben, çocuklar, bile yetişkin haline o özel günlerde ve gelenekleri ve onlar da yol onlar ne emin olmak gidecek gerektiğini söyledi.
Bu büyüdü ve oldukça çarpılır ama ülke boyunca bir noktası aile birleşimi her yıl düzenlemeyi yapmak dağılmış Birçok aile. Bu büyük bir fırsat için kuzenler birbirlerini, kız dedikodu ve annelerin arkanıza yaslanın ve onların çocukları ve torunları tadını yakalamak için karşılamak için elde etmektir.
Ailenizin yakın şekilde onları yükselttiğini tutmak için bir temel dayanak noktası birbirine benziyorlar. Ben bu eşit gibi büyüyor çocuklarınızın tedavi anlamına göre; diğer bu kıskançlık ve kızgınlık ve yol açacaktır muhtemelen yetişkinlik devam edecektir üzerinden bir iyilik yoktur. Çocuklarınız arasında Foster yakınlığı, aynı ölçüde kendi başarıları için birbirleriyle karşılaştırarak onları öven.
Olarak çocuklar yetişkinlik ulaşmak, bir arkadaş bir anne-baba daha fazla olur. Bu demek olarak, onları ne zaman onlar demiyorlar veya bir günlük ziyaret suçlu hissediyorum yapmazlar. Bu sadece bir ilişki yükümlülüğü yerine bekleyiş tabanlı sağlayacaktır.
Zaman kariyer ve şartlar uzak, yine de hala yakın hareket dikte. Ben bu makalenin başında belirttiğimiz gibi, İnternet diğerleri önce mümkün olmayan edildi yolları için dışarı ulaşmamızı sağlamıştır. Aile içinde “bilgisayar nerd” için, onları bir aile web sitesi, her birinizin “karşılayabilir kurmak” var. İnternet satranç oyun veya oyun odası nereye kadar haftada bir veya ayda bir kez tüm birlikte oyun oynamak için olsun ayarlayın.
Ise modern teknoloji, yakın mümkündür tutarak bir annenin kucaklama ya da babasından arka Pat sıcaklığını yerini asla. Bir aile sevgi, saygı ve özveri üzerine kurulmuş, her zaman yakın sonra vücut – değilse, ruhun olmak için bir yol bulacaksınız

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Aşk Testi

Aşkıda derecelendirebilirmiyiz acaba. Peki bu neye göre belirlenir? Beraber olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz sizi ne kadar sevdiğini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir