Anasayfa / HABER MAGAZiN / Ağız Kokusuna Karşı Gargara

Ağız Kokusuna Karşı Gargara

Sürekli olarak farklı insanlarla yüz yüze olan insanlar için ağız ve diş sağlığı en az fiziksel görünüm kadar önem arz etmekte olan bir başka unsur olarak görülmektedir. Şundan emin olabilirsiniz ki bir başkası ile yüz yüze temas halinde iken ağız kokusu ile karşı karşıyasınız. Bu durum sizin için ciddi anlamda olumsuz bir etken olarak karşımıza çıkacaktır. Bununla ilgili olarak ağız bakım ürünü olan cb12 gargara 250 ml nane ve mentol aromalı bir şekilde bu siteden satın almıştım yaptığım araştırmalara göre hem ekonomik fiyatıyla hem de işe yarıyor olmasıyla dikkatimi çeken cb12 gargara ile beraber artık rahat bir şekilde yaşamını sürdürebilir ve kötü olan nefes kokusuna sonra biliyordum. Nefes kokusuna meydan oluşturan bir takım bakteri ve alerjen maddeler ağız içinde özellikle sabah çok kötü bir hal almakta idi bununla ilgili olarak da hatta şunu söyleyebilirim ki bazen sabahları uyandığımda ağzım kanlı bir şekilde uyanıyorum.

Ağız kokusuyla karşı karşıya kalıyoruz bu durum açlık durumunda da gün içinde özellikle öğle vaktinde sıkça başıma geliyordu. bu sorunlar benim için ciddi bir problem olmaya başlamıştı ve bununla ilgili olarak çevremdeki insanların da önerisi ile birlikte bu ürünü kullanmaya başladım. Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra düzenli bir şekilde dişlerimi fırçalamaya başladım dişlerimi fırçaladıktan sonra direkt olarak bu ürünü kullanıyor ve ağız kokusundan tam olarak 10-12 saat kadar korunabilir.

Bu ürünü kullandıktan sonra ağzımın içinde var olan boşlukta etkileyici bir ferahlık hissediyorum aynı zamanda da bu sanırım ağız içindeki bakterilerin tamamını yok ediyor ve sadece çalkalamak yetiyor. Cb12 gargara içeriğindeki flüorür den de yararlanabiliyor musunuz bilmenizi isterim ki pb12 adıyla piyasaya sürülse de tam olarak İskandinav ülkelerindeki ürünün aynısıdır.

Sadece 10 mg olarak yani bir çay kaşığı kadar alınması ile birlikte çok etkili bir yapıya sahip olması ile bilinmektedir. İçeriğinde yer alan flüorür ile birlikte dişlerimizin mine tabakasını çok daha güçlü bir hale getirmemiz ve ağız içindeki çürüklerinden koku yapmasını engellememiz aynı zamanda da çürük oluşumunu engellemek mümkün olacaktır.

Kullanmadan önce mutlaka mavi kapağın altındaki şiirdi yırtmaya özen göstermelisiniz aksi takdirde içeriğinden herhangi bir şekilde sıvı alamayacaksınız. Günde 2 defa sabah ve akşam kullanmak yetiyor fakat bazen ben öyle vakti dişlerimi fırçaladıktan sonra bir çay kaşığının yarısı kadar alıyor gün boyu ferah bir nefese sahip oluyor.

Alışveriş yaptığım nadir sitelerden biri olan ve hiç şikayetçi olmadığım sitesini sizlere de tavsiye edebilirim.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir