Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Acaba ilişkinizin ömrü nekadar

Acaba ilişkinizin ömrü nekadar

Bazen uzun süreli ilişkiler kadın istesede erkek istemediği için evlilikle sonuçlanmaz. Çoğu kadın erkek arkadaşından sinyalleri görmezden gelerek ilişkinin nişana doğru ilerlediğini düşünüyor. Bu yüzden onun haraketlerini ve söylediklerini dikkatlice gözlemleyin. 2 yıl yada daha uzun zamandır berabersiniz ve erkek arkadaşınıza gelecekten bahsederken eğer hala beraber olursak diyorsa ilişkinizde vaat problemi oluşur. Eğer sosyal yada ailevi aktivitelerine dahil edilmiyorsanız ve kariyer planlarını sizi katmadan yapıyorsa kesinlikle farklı kutuplardasınız demektir.

Peki ilişkinizde hangi konumdasınız ve nereye doğru gidiyorsunuz? Hedeflerinizde kesin olmalısınız ve çok iyi odaklanmalısınız. Evlilik sizin ilişkinizin varması gereken son noktamı? Eğer öyle ise sevgilinize sizin hakkınızda ileriki zamanlar için neler düşündüğünü sorun ve 6 ay gibi bir süre beraber yaşayarak birbirinizi denedikten sonra geleceğinizle ilgili net bir plan yapın. kadınlar genelde erkek arkadaşlarını korkutup kaçırma endişesiyle gelecekle ilgili konuşmaktan çekinir. halbuki ilişkiniz gelecek vaat ediyorsa testi geçecektir. Onu bu yüzden kaybetseniz bile sizi sonsuza kadar oyalamasından çok daha iyidir.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Aşk Testi

Aşkıda derecelendirebilirmiyiz acaba. Peki bu neye göre belirlenir? Beraber olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz sizi ne kadar sevdiğini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir