Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / Abiye Kıyafet Şeçerken

Abiye Kıyafet Şeçerken

abiyeler

Abiye kıyafette seçimi gerçekten  kadınlar için oldukça zor.  Kesimi düzgün,vücut tipinize uygun bir seçim yapmalısınız.

Abiye modeli seçimine başlamadan önce sitemizde  abiye modelleri  sayfamızdan çeşitli resimleri kontrol edin. Bu sizin kafanızda belli bir model yerleştirmenize yardımcı olacaktır.  Dergiler ya da çeşitli moda evlerinin siteleri de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sayfa üzerindeki modeller üzerinizde aynı sonucu vermeyebilir. Ancak deneyerek  doğru modeli bulabilirsiniz. ‘Hayatta giymem.’ diye düşündüğünüz modelleri

bile denemenizi öneririz. Genelde iyi sonuçlar bu asla denenmeyen modeller üzerinden çıkmaktadır.

Son zamanlarda straplez model herşeyde moda olduğu gibi abiye kıyafetlerde öne çıkıyor. Omuzlarınız çok dar, göğüsleriniz iri, göbeğiniz vücudunuza göre

büyük ise straplez sizin için pek uygun olmayacaktır. O zaman bu sezonun bir başka eğilimi olan, boyunu bir tasma gibi saran ama omuzları yine açıkta bırakan kesimleri tercih edebilirsiniz.

Mini eteklerden özel gecelerde kaçınmanızı öneririz. Çünkü sadece bacaklarınızla dikkat çekmek yerine bu gecede özen gösterdiğiniz herşeyin zerafeti ile hatırlanmanız daha hoş olacaktır.

Her ne kadar hareket kolaylığı tanımasa da elbise boyları genelde bileğe kadar uzanıyor. Aksesuar olarak yapma çiçek, dantel ya da fırfır detayı öne çıkıyor.

Uçuşan kumaşlar (şifon, tül) çok kullanılıyor. Özellikle saçı toplamaktan çok farklı bir hava yaratmak için kullanılan bantlar da çok revaçta.

Bunun dışında abiyelerde genelde tercih edilen bir renk diye bir şey söz konusu değil ama biz ısrarla kırmızı öneririz. Klasik çizginin dışında kışkırtıcı, canlı ,iç açıcı bir seçim olacağına eminiz.

İyi bir kıyafeti esas gösterecek olan doğru iç çamaşırı seçimidir. Çamaşırlarınızın sıkı olması sizi ince göstereceği manasına gelmez. Vucudunuza ve elbise modeline uygun bir çamaşır seçmelisiniz.

Ayakkabılarınız,çantanız,saç aksesuarlarınız,makyajınız mutlaka kıyafetinizi tamamlamalı. Ayakkabı seçiminiz mutlaka yüksek topuktan yana olmalı. Uzun bir gece olacaksa, yanınızda yedek bir ayakkabı bulundurmanızda da fayda var. Çantanızın fazlalık yapmaması için minik çantaları seçmeye özen gösterin.Saç, makyaj ve aksesuarlar da kıyafetinize göre aşırıya kaçabilirsiniz ya da sade olabilirsiniz. Bu tamamen dikakti nasıl çekmek istediğinizle alakalıdır. Ama bunlardan herhangi birinde ağır bir şey kullandıysanız diğerlerinin sade olmasına dikkat etmelisiniz.

Hakkında: admin

[

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir