Anasayfa / TAKI HOBi / 2019 Şans Bilekliği Trendini Yakalayın!

2019 Şans Bilekliği Trendini Yakalayın!

altinbas

Geçtiğimiz yıl popülerlik kazanan ve bu sene yükselen bir trende dönüşen şans bileklikleri yeni sezona da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan bu tasarımlar ince olması, zarif bir görünüm sergilemesi ve diğer bileklik modelleri ile anında bir uyum yakalaması ile de popülerliğini korumayı başarıyor. Eğer hala bir şans bilekliğine sahip değilseniz şimdi temin etmenin tam zamanı! Bu trendi siz de yakalayın.

Bu arada Altınbaş’ta şans bilekliklerini mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Aksesuar modasında trendlerin belirleyici olan Altınbaş yine şahane tasarımlar hazırlayarak beğeniye sunmayı başarmış! Altınbaş’ın şans bilekliği koleksiyonu o kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ki, her stile, her zevke uygun bir model bulmak zor olmuyor. Pek,, sezonun yükselen trendi olan bu tasarım seçenekleri hangi figürlerle taçlanıyor?

Şans Bilekliklerinde Bu Figürler Kullanılıyor!

Altınbaş bu sorunun yanıtını öğrenmek için göz atmanız gereken adreslerin başında geliyor. Adı üzerinde, bu tasarımlar  iyi şans getirmesi için takılıyor ve haliyle içerisinde kullanılan figürler de iyi şans mesajını evrene gönderiyor.  Şans bilekliklerinde kullanılan at nalı bildiğiniz gibi şans getirdiğine inanılan bir figürdür. Bu nedenle yeni sezon tasarımlarda sıklıkla at nalı figürü karşınıza çıkacak. Aynı zamanda kalp de tasarımlarda sık kullanılan figürler arasında yer alıyor.

Yıldız ve çiçek figürlerini de unutmamak lazım. Her dönem  popülerliğini koruyan bu figürler elbette şans bilekliklerine de eşlik ediyor. Tasarımları taçlandıran figürler arasında anahtar ve melek de var. Elbette bu tasarımlar söz ettiğimiz figürlerin tek bir versiyonunu taşımıyor. Kalp figürünün aynı zamanda kilit şeklinde dizayn edildiği ya da melek figürünün sadece melek kanadı şeklinde bilekliklere kazandırıldığı tasarım seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Eğer geniş bir seçenek yelpazesi görmek istiyorsanız rotanızı hemen Altınbaş internet sitesinde çevirin. Büyük bir ilgi gören bu tasarımlar  cazip fiyatlarıyla da yüzleri güldürmeyi başarıyor. Ancak size küçük bir uyarıda bulunmamız lazım. Kendiniz için ya da sevdiğiniz birine hediye etmek için şans  bilekliği satın almayı düşünüyorsanız acele edin. Altınbaş internet sitesinde model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın ve cazip fiyat avantajından faydalanın.

 

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Tektaş pırlanta

  Yeryüzünün en değerli taşlarından bir tanesi olan pırlanta, dudak uçuklatan rakamlar ile karşımıza çıkmaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir