Anasayfa / GELiNLiK ABiYE MODELLERi / 2020 Abiye Modelleri

2020 Abiye Modelleri

Abiye modasıda her yıl yeni modelleri ile bütün kıyafetler kadar hızla değişiyor .  Siz de özel davet veya gecelerde giyeceğiniz bu özel kıyafetin sezon modasına cazip olup olmadığından kesinlikle emin olmalısınız .

Tasarımcılar 2020 yılına ait abiye elbiseleri görücüye sunmaya başladılar dahi .  Bundan ötürü bir çok modacı 2020 trendlerine cazip abiye elbiseler tasarlamaya başladılar .

Abiye elbise modasında bu sezon özellikle renklerden hoşlananlar amaçlı Çok iyi bir sezon olacak .  Çünkü açık renk abiye elbiseler oldukça moda .  En trend abiye elbise renkleri ise maviler ,  yeşiller ,  turkuazlar .  Bunun yakınında siyah abiye elbiseler de bayanların vazgeçemedikleri elbiselerdendir .  Siyah abiye elbise modası hiçbir zaman eskimez ve solmaz .  2020 de de siyah abiye elbiseler oldukça moda .

Metalik renklerin 2020 senesinde çok fazla trend olduğunu göreceksiniz .  Eğer metalik renkleri seviyorsanız bu renkte bir abiye elbise tercih edebilirsiniz .

Dantel ise geçen sezon oldukça modaydı .  Pek çok kadın dantel abiye elbiseleri ile bir çok düğün ve davetlerde ortada salındı .  Dantel tam gaz moda olmaya devamı ediyor .  Ancak yalnızca siyah olarak değil .  Renklerin bu sezon moda olacağını söylemiştik .  Bu sebeple rengarenk dantel abiye elbiseler bitiş derece moda olacak .  Özellikle size tavsiyemiz su yeşili dantel bir elbise tercihinde bulunmanız .  Çünkü maviye ve yeşile dantel çok yakışıyor .  Hem kısa abiyelerde aynı zamanda uzun abiyelerde rengarenk ve özellikle mavi ile su yeşili tonlarında dantel elbiseler muhteşem bir manzara yaratıyor .

2014 abiyeler

2014 abiye giyim

2014 abiye

2014 abiye modelleri

2014 abiye modeli

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Yeni Sezonda Gelinlik Modelleri

Gelinlik giyme olayı, gelin adaylarını bir hayli heyecanlandıran ve üzerine titredikleri bir durumdur. Düğünlerine 3-4 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir