Anasayfa / HABER MAGAZiN / 2 li Süt sağım makinesi

2 li Süt sağım makinesi

2 li Süt sağım makinesi ağırlığı 43 kilogramdır. Ölçüleri 63 x 80 x 79 cm dır. 220 L/D vakum pompasına sahiptir. 2 yıl garantilidir. Motor tipini ve güğüm tipini seçeneklerden seçebilirsiniz. Artık süt sağmak bu makine sayesinde çok kolay bir hal aldı. Bu ürünümüz ile artık sütünüzün dökülme ziyan olma gibi bir derdi kalmayacak. Hayvandaki sütü son damlasına kadar sağacak olan bu cihaz sayesinde daha çok süt alacaksınız. Koyun ve keçiler için süt sağım makinesi tek güğüm çift sağım tekerlekli kolay taşınabilir yapıda olması sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Bu ürünümüz ile artık siz süt işiyle uğraşan müşterilerimizin işini kolay hale getirdik.

Tekli süt sağım makinesi inek sağım teknolojisinde son sistem eşsiz bir sağım makinesidir. Genellikle 1 veya 5 olan işletmelerde tercih edilen bir sağım makinesi olan bu cihazımız rahatlıkla işlerini görür. Güğüm kapasitesi 30 litredir. Motor tipini ve güğüm özelliklerini seçenekler bölümünden seçebilirsiniz. Ömür boyu yedek parça temini sağlamaktayız. Süt sağım makinemiz 2 yıl garantilidir. Tek yapmanız gereken ineğinize makineyi bağlayıp düğmesine basmak ve sonra sağılan sütü alıp boşaltmak. Süt sağım makinaları ile sağım işlemi artık bu kadar kolay. İnek besiciliği ve süt üretimi yapıyorsanız eğer kesinlikle bu ürünü almanız lazım. Bu ürünü tercih eden inek besicilerimiz oldukça memnun ve normalden daha çok verim aldıklarını görmüşlerdir.

Çift güğümlü çiftli sağım makinesi 2 tane inek veya keçi gibi süt veren hayvanlarınızı aynı anda sağmanıza sağlar ve sizin zaman kazandırır. Artık süt sağmak sizin için çok kolay bir hal alacak. Sütleriniz ziyan olmaktan kurtulacak. Dökülme tehlikesi yaşamadan anında hızlı ve pratik bir şekilde sütlerinizi sağacaksınız. Artık siz yorulmadan kolayca sütlerinizi alıp satmak kalacak sadece. Artık sütünüzü istediğiniz zaman kolay bir şekilde sağacaksınız. Güğüm litresi 2 adet 40 litredir. Enerji 200 V / 50 Hz monofozedir.  Devir 1420 rpmdir.  Bu ürünü tercih eden müşterilerimiz oldukça memnun kalmıştır ve daha çok süt üretimi yapmış olduklarını görmüşlerdir alan herkes memnun kalmıştır.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Candino Saatlerin En Yeni Modelleri

Candino saatleri dünyada bilinen ve kullanım açısından en çok tercih edilen saat aksesuarlarından biridir. Kullanırken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir