kadınlar kulübü


Sevgiliye Alınabilecek Kolye Modelleri

altın set modelleri

Sevgilinize ya da kardeşinize hediye olarak kolye almaya karar verdiniz diyelim ama hangi kolyeyi almalısınız? Hele ki kızlar zor beğenir, o modeli arkadaşında görmüştür başka yerde görmüştür, asla takmaz. Birbirine benzeyen onlarca kolye mevcutken hangi kolyeyi alalım da, pişman olmayalım…

Öncelikle alacağınız kolye öyle herkeste olan, birbirinin kopyası modellerden olmamalı. Altına gücünüz yetmiyorsa altın kaplama olmalı, günümüzde gerçek elmasa en iyi yaklaşan Swarovski veya Rhinestone taşlarla süslü olmalı.

Yukarıda resmi görülen “kristal taşlı kalpli kolye” herhalde en iyi örneklerdendir. Sıradan gözlerin elmas sanacağı zirkon taşlar mevcut. Kocaman taşının yanında küçük küçük taşlarla aşkınızın dünü bugünü yarını gibi afili sloganlara uygun, altın kaplama ve harika bir kolye. Ama çok iddialı, verdiği mesaj açık…

Peki henüz sevgili olamadığınız ama iyi bir kolye almak istediğiniz bir kız ise, ya da kız kardeşinize doğum günü hediyesi bile olabilecek bir model arıyorsanız inci görünümlü minimalist bir altın kaplama kolye tercih edebilirsiniz.

Bu tür kolyeler özel günlerde kullanıma uygun olmanın yanısıra her zaman takılabilecek şık kolye modelleridir. Spor giyim, klasik giyim fark etmez kullanım alanı geniş olan ve ilişki durumu karmaşık; sevgili, arkadaş, kardeş, eski sevgili, iş arkadaşı her duruma uygun bir kolyedir, kararsız hediye seçicilere önerilir.

 

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null
Özel Arama
Facebook Grubumuza Katılın

 


Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)