Anasayfa / HABER MAGAZiN / Online Abonelik İşlemleri ile Gelen Kolaylıklar

Online Abonelik İşlemleri ile Gelen Kolaylıklar

 

Taşınma veya ev kurma hususunda elbette birtakım teknik işlemler karşınıza çıkıyor. Elektrik aboneliği açtırma işte bu zorlu olduğu düşünülen işlemlerden bir tanesi. Zorlu olduğunu düşündüğünüz bu abonelik işlemlerinin bir gün kısa sürede son bulabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Enerjisa’nın avantajlı imkanları sayesinde bu işlemleriniz kısa sürede hallediliyor. Peki nasıl? Aşağıdaki adımları inceleyerek kolayca aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Yakın Müşteri Merkezi’ni Nereden Bulabilirim?

Randevunuzu almadan önce dilerseniz online platform üzerinden Müşteri Merkezi duraklarına göz atabilirsiniz. Toroslar, Başkent ve İstanbul şeklinde kategorize edilen şehrinizi seçtikten sonra kısa sürede zaman kaybetmeden kuruma gidebileceksiniz.

Randevuzu Alın!

Günümüzde ne yazık ki bu tür evrak gerektiren işlemler hem kurumlar hem de müşteriler açısından zaman alıcı olabiliyor. Ama Enerjisa’da sıra beklemenize gerek yok. Online abonelik işlemleri ile randevunuzu alarak verilen saatte gidip hemen işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Randevu almak için ister online platform üzerinden Müşteri Merkezi’ni tercih edin, isterseniz de 444 4 372 numaralı destek hattını arayın. Böylelikle abonelik işlemleriniz kısa sürede gerçekleşebilecek!

Müşteri Merkezi veya destek hattı üzerinden randevunuzu aldıktan sonra randevu gününüz ve saatiniz SMS ile telefonunuza iletilecektir. Daha sonra randevu günü randevu saatinizden yaklaşık 10-15 dakika öncesi kuruma giderek fişinizi alıp sıranızın gelmesini bekleyebilirsiniz.

Online Abonelik İşlemleri için Hangi Evraklara İhtiyaç Var?

Randevunuzu aldıktan sonra işlemlerinizin gerçekleştirilebilmesi için bazı evraklarınızı yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Abonelik, sayaç numarası ile yapıldığı için öncelikle mutlaka bu numaranızı biliyor olmanızda fayda var. Eğer bilmiyorsanız veya herhangi bir yere kaydetmemişseniz elektrik faturanızı da yanınıza alabilirsiniz.

Eğer online abonelik işlemleri için kurumda daha önce herhangi bir kaydınız yoksa noter onaylı vekaletname, tesisat no, DASK poliçe numarası, nüfus cüzdanı ve güvence bedeli gibi evraklarınızı bulundurmalısınız. Mevcut aboneliğiniz varsa bu evraklara ek olarak tapu ve kira kontratı belgenizi de getirmelisiniz. Binanız yeni yapı ise tüm bu evraklara ek olarak belediye alt yapı hizmet belgesi ve iskan belgesi de abonelik sırasında istenecektir. Aboneliğiniz başladıktan sonra telefonunuza gelen kısa mesajdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

adet

Regl Döneminde Kadınların Çektiği Sıkıntılar

Birçok kadının korkulu dönemi olan adet döneminde bireyler daha farklı bir kişiliğe bürünmektedirler. Adet döneminde en çok ruhsal sorunlar ile ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir