Anasayfa / AiLE HAYATI iLİŞKİLER / Nikah mı Düğün Mü
nikah mı düğünmü yaparsınız

Nikah mı Düğün Mü

nikah mı düğünmü yaparsınızSiz olsaydınız nikah mı düğün mü yapardınız. Gerçekten insan belli bir döneminde bu soruya daga farklı bir cevap verebilir bence.

Evlenmiş olanlar siz nasıl evlendiniz? Herşeyi birebir adım adım yaşayanlardan mısınız? Yoksa belirli ritüelleri atladık da hallettik diyenlerden mi? Nikahla sade bir şekilde hallettik diyenler kimler? Ya da benim gibi bir 10 tane daha aksiyon olsa hepsine atlardım valla diyenler kimler?

Henüz evlenmemiş ama düşünüyor olanlar, siz ne yapmayı planlıyorsunuz? Herşey bir kere oluyor, olduğu kadar olsun mu diyorsunuz yoksa herşey bir an önce bitsin uğraşamam diyenlerden misiniz?

Benim fikrim insan bir kere evleniyor eğer çevresi genişşe bir düğün yapması uygun olur diyorum. Evlenip aradan birkaç yıl geçtikten sonra böyle düşünülüyor sanırım. Ama evlilik zamanında aman kim uğraşıcak düğünle yap nikahı gitsin diyorsun. Maddi durumunuz varsa kendinizede güveniyorsanız düğün diyorum. Yok zaten fazla kimsemiz yok paramızı çarçur etmeyelim diyorsanız Nikahda olabilir. Tabi bütün son karar çiflerin sonradan pişman olmayacağınız kararlar vermeniz dileğiyle

Hakkında: leydi

İlginizi Çekebilir

Çocuk gelişiminde anne ve babaların hatalı tutumları

Anne-babalar, farkında olmadan yaptıkları hatalı davranışlarla çocuğu aksi yönde etkiliyorlar. Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nden ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir