kadınlar kulübü


Mutfaklarında dekorasyona ihtiyacı var

Evlerde sadece yemek yapıldığı düşünülen mutfakların yaşam alanımızın bir parçası olduğunu son yıllarda daha fazla kavranmaya başladı. Son zamanların ev dekorasyon ürünleri sadece salon yatak odası dışında mutfaklar için de üretilmeye başladı. Mutfaklar için artık dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duymaya başladık.  En popüler ve uygulanması kolay olan siyah beyaz mutfak dekorasyonu ile sizde kendi mutfağınızda hem aydınlık ve ferah bir mutfak oluşturabilir hem de çok fazla bütçenizi zorlamadan mutfak dekorasyonu yapmış olursunuz.

 

Mutfak dekorasyonu yaparken en çok zorlandığımız kısım ise küçük bir mutfağa sahip olmak. Bunu için ise küçük mutfak dekorasyonu fikirleri sizinde işinizi kolaylaştıracaktır. Bunlara bakacak olursak; küçük mutfak için en önemli kısım mevcut alanı verimli kullanmaktan geçiyor. Mevcut alanı kullanırken boş ve atıl kalan alanları nasıl daha verimli kullanabiliriz sorusu akla geliyor. Bu atıl alanlara dolaplar ve modüler mobilyalar ile doldurabilir ve çok daha verimli kullanabilirsiniz. Alanı verimli kullanırken küçük mobilyalar seçmeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca mutfağınız daha büyük görünmesi için açık renk boya ve iyi bir aydınlatmada işinizi kolaylaştıracaktır.

Bunların dışında mutfağınızı istediğiniz gibi dekore ederek orada yeşil ve mutfağınıza güzel kokusu ve yemeklerde kullanmanıza yarayacak bitkiler, sebzeler ve çiçekler yetiştirebilirsiniz. Bu çiçekler mutfağınıza ferah bir hava katarken aynı zamanda bir dekorasyon unsuru olarak da kullanmanıza yarayacak. Sizde kendin yap fikirleri ve küçük değişiklikler ile mutfağınızı mutfağınız farklı bir hava katarken aynı zamanda dekore edebilirsiniz. Bunların dışında aşağıdaki mutfak dekorasyon örneklerine bakarak kendi mutfağınızda uygulayabileceğiniz farklı fikirlere sahip olabilirsiniz.

 

 

Facebook Profilinde Paylaş
Etiketler:
Genel
null
Özel Arama
Facebook Grubumuza Katılın

 


Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)